Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 37/2019

Report z IFA 2019 a fitness novinka od Nintenda.

- Výrobce Western Digital přivezl na IFA nedávno představené portfolio externích disků s označením WB_BLACK.

- Mezi novinkami od Acer na výstavě rozhodně zaujalo již dříve představené křeslo Predator Thronos, které výrobce inovoval a představil levnější Air variantu. Je pořád pekelně drahé, ale alespoň je vidět, že Acer myslí na cenu.

- Logitech v Berlíně ukazoval primárně dvojici nových klávesnic, které byly představeny již dříve. Vyšší model funguje bezdrátově a dobře zní rovněž inovované spínače přímo z dílny výrobce.

- IFA 2019 v podání značky Zalman znamenala širokou expozici nejrůznějších chladičů a rovněž skříní. Třeba taková skříň Zalman Z-Machine 500 vypadá hodně stylově.

- Docela bohatý stánek mělo na IFA Creative, nechyběla třeba nová externí zvukovka v podporou "holografického" zvuku, tradiční headset pro hráče nebo zlatá bezdrátová sluchátka.

- Dánská značka L33T Gaming využila veletrh aby rozšířila své portfolio o herní periferie. Těch je celkem dvanáct a výrobce je rozděluje do tří řad pojmenovaných podle bohů, pořadím je rovněž odstupňována jejich výbava.

- Razer se v Berlíně chlubil novou generací ultrabooku Blade Stealth. Do kompaktního těla tentokrát výrobce nacpal GeForce GTX 1650, takže o výkon pro střízlivé hraní nebude nouze.

- Sluchátka od Skullcandy sice nejsou přímo pro hráče, nový model ale nevypadá po designové stránce vůbec špatně a především nabízí kromě bezdrátového připojení rovněž aktivní tlumení hluků okolí.

- Polská značka GOODRAM se na IFA 2019 připomněla hlavně s SSD postaveným na sběrnici PCIe Gen4, což by mělo znamenat bleskové rychlosti. Nechybělo ani oživení nabídky operačních pamětí.

- Nintendo (mimo IFA) představilo slibovaný fitness zážitek a překvapilo všechny, kteří čekali pouze oživení Wii Sports. Nové Ring Fit Adventure je totiž RPG, které ovládáte pomocí pohybů a souboje budete vyhrávat kombinací cvičení.

Read this next