Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 4/2019

Recenze vodního chlazení, soundbaru a mechaniky. GTX 1660 a GTX 1650.

- AMD Gonzalo by možná mohlo být kódové označení čipu nové generace konzolí. Společně s jménem unikly také další informace o taktech či použité grafické architektuře. Je nová generace blízko?

- Crowdfunding je dost riskantní záležitost, ale může se hezky vyplatit. V novém pokračování "Subjektivně" si můžete přečíst, jak dopadl nákup bezdrátových sluchátek ve stylu AirPods za 29 dolarů. Výsledek dost výrazně předčil očekávání.

- Recenze se dočkal další soundbar od výrobce Creative. Model Stage Air se od toho minulého dost liší. Je výrazně kompaktnější a navíc umí hrát na baterie a nechybí Bluetooth. S malými rozměry se nese ještě mírně plošší zvuk.

- Další ultra-široký monitor s poměrem 32:9 má Asus pod svoji herní značkou ROG Strix. Novinka nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz, AMD FreeSync a také HDR (které je navíc certifikované).

- Zaujal vás dřívější seriál o vodním chlazení, ale nevybrali jste si žádný model? Přečtete si recenzi novinky SilentiumPC Navis RGB 240, která přináší hlavně velmi příznivou cenovku. Chladí dobře, jenom může vadit vyšší hluk.

- Nakonec to nemá být pouze GeForce GTX 1660 Ti, jakožto nová karta s architekturou Turing bez ray-tracing možností. Nvidia má podle uniklých informací chystat ještě modely GTX 1660 a GTX 1650 na později.

- Trio nových recenzí z uplynulého týdne zakončuje hodnocení XPG Infarex K20 od ADATA. Mezi mechanikami patří k těm levnějším modelům a výrobce ji vybavil spínači Kailh Blue. Konstrukce je kvalitní a podsvícení nabízí několik barev a různé režimy, pomocí software si ho ale nenastavíte.

Read this next