Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 44/2019

TWS od Razer, čísla Switch Lite a recenze klávesnice.

- Jedna z prvních podsvícených podložek - Razer FireFly - se dočkala nové verze. Výrobce odhalil V2, která o něco tenčí a především nabízí více podsvícených zón a také jasnější LEDky.

- Razer v týdnu oznámil rovněž nový keypad. Řada Tartarus dostala model Pro. Ten využívá optické spínače pro 32 plně programovatelných kláves. Nechybí ani rychlé přepínání profilů.

- O hardwarová čísla se podělilo Nintendo. Za prvních 10 dnů od zahájení prodeje si nové Switch Lite koupilo 1,95 milionu zájemců. Celkový počet prodaných konzolí Switch brzy překročí hranici 42 milionů. Nechybí čísla prodeje her.

- Od Genesis jsme se aktuálně dočkali uvedení nového mikrofonu Radium 400. Je určen pro streamery, kteří chtějí svým divákům nabídnout lepší kvalitu, než zvládne mikrofon tradičních headsetů. V balení najdete navíc celou řadu užitečných doplňků.

- Aby toho od Razeru nebylo málo, máme tu nová Hammerhead sluchátka v TWS provedení. Chtějí cílit hlavně na mobilní hráče, kterým díky Bluetooth 5.0 nabídnou bleskovou odezvu. Cena na poměry kategorie je celkem příjemná.

- Řada TUF Gaming od Asus se dočkala nového monitoru pro virtuální střelce. Nový model nabízí 24palcový Full HD displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a řadou funkcí pro hráče.

- V nové recenzi si můžete přečíst zhodnocení "60%" klávesnice Vortex Pok3r RGB. Zaujme kompaktností či kvalitním provedením. Nemá ale software a sehnat ji není nejjednodušší.

Read this next