Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 51/2019

Tichá myš, extra tlačítka pro DualShock 4 či velká expanze XPG.

- Sony na poslední rok, kdy je ovladač DualShock 4 aktuální, představila doplněk, díky kterému získáte dvě extra tlačítka a OLED displej informující, na co jsou aktuálně namapované. Jenom ta cena se blíží ceně ovladače.

- Neřadíte se mezi fanoušky zvuku klikání myši? V takovém případě by vám mohla vyhovovat novinka GM650 Assassin přímo od CZC. Tiché spínače jsou totiž její hlavní výhodou.

- Aktuální recenze hodnotí herní křeslo Voodoo od značky Sandberg. Model dopadl lépe než předchozí a Sanberg dokázal, že s ním při výběru křesel můžeme počítat. Zaujme hlavně v případě, kdy hledíte na cenu a nechcete utrácet deset tisíc za herní křeslo.

- Značka XPG to plánuje na nadcházejícím veletrhu CES pořádně rozjet. Představí vlastní notebook, miniaturní počítač a také monitor. Kromě toho můžeme čekat nový headset, myš a celou řadu komponent.

- Výrobce SCUF Gaming nově patří pod Corsair. To by pro nás mohlo znamenat především mnohem lepší dostupnost těchto gamepadů. SCUF má pod Corsair operovat stejně jako doposud.

- Bezdrátová sluchátka, která nemusíte nikdy nabíjet? To není sci-fi, ale novinka od JBL, má to ovšem háček a sice, že se musíte dostatečně pohybovat venku, aby došlo k nabíjení přes solární panel.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments