Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2019

Recenze headsetu, myši a klávesnice. HoloLens 2? Finanční trable Nvidia.

- Rádi hrajete na mechanické klávesnici, ale neradi na ni píšete? Výrobce Genesis představil řešení v podobě "třetinové" klávesnice Thor 100. Má totiž klávesy pouze na hraní a zabírá málo prostoru.

- Ještě tento měsíc bychom se měli dočkat nové generace headsetu Microsoft HoloLens. Pokud tedy kryptické video od tvůrce první generace neznamená něco úplně jiného. Microsoft každopádně nějaké odhalení na letošní Mobile World Congress plánuje.

- Značku Patriot si zřejmě okamžitě většina hráčů nespojí s periferiemi, jako jsou myši a klávesnice, každopádně nová mechanika Viper 765 se výrobci povedla, jak se můžete dočíst v nové recenzi. Komfortně se používá, zvolené spínače nezklamou a ani se software není problém.

- Esportová značka Xtrfy ze Švédska představila svůj první nový produkt pro aktuální rok. Příští měsíc uvede v pořadí druhý headset jednoduše pojmenovaný jako Xtrfy H2. Opět je určen (nepřekvapivě) pro esport a nabídne fajn parametry za nižší cenu než jeho předchůdce.

- V trošku netradičních dojmech si můžete přečíst o levné kvadrokoptéře uGo Fen 2.0. Když se spokojíte s řadou nedostatků kvůli nízké ceně, může jít o fajn zábavu.

- Razer relativně nedávno uvedl novou řadu headsetů Nari. V nové recenzi se dočtete, jak se povedl nejvyšší model Ultimate s cenou lehce nad 5000 Kč. Mezi negativa se vedle vyšší ceny řadí horší mikrofon a vybrané materiály, jinak headset nabízí slušný zvuk a propracovaný software.

- Nvidia za sebou nemá zrovna nejlepší kvartál. Výsledky gaming segmentu jsou totiž velmi slabé a spadly skoro o polovinu, konkrétně o 45 % v porovnání s minulým rokem a podobně v porovnání s předchozím kvartálem. Mohou za to slabší prodeje nových RTX karet.

- Poslední z aktuálních recenzí hodnotí propracovanou myš M65 RGB Elite od Corsair. Určena je hlavně pro hráče stříleček, kterým nabídne mocné Sniper tlačítko - pokud se s ním naučíte hrát. Nabízí také vyztuženou hliníkovou konstrukci a propracované možnosti nastavení. Jen software může být těžší na osvojení.

Read this next