Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Horizon Forbidden West Complete Edition zná hardwarové požadavky na PC

+ Sons Of The Forest s DLSS2.

Horizon Forbidden West Complete Edition, kritiky oceňované pokračování hry Horizon Zero Dawn, vychází na PC 21. března. Bude obsahovat i Burning Shores, příběhové rozšíření, které navazuje na závěr hlavní hry a přináší bonusový obsah.

Majitelům GeForce RTX řady 40 hra nabídne DLSS 3 s funkcí Frame Generation pro znásobení snímkové frekvence. Ve hře je samozřejmě dostupná i DLSS Super Resolution, kterou mohou využít i majitelé starších GPU. O maximální kvalitu zobrazení se postará DLAA a nízkou latenci zase zajistí Reflex.

Hra Sons Of The Forest je nyní k dispozici s DLSS 2 - The Forest od Endnight Games si záskal mezi hráčkou komunitou značnou popularitu. Hra nabídla survival mechaniky a crafting v otevřeném světě. V recenzích se daří i jejímu pokračování Sons Of The Forest, které nedávno opustilo Early Access a dostalo rozsáhlou aktualizací obsahu.

Sons Of The Forest od začátku nabízí podporu DLSS 2, jež po zapnutí navýší při maximálním nastavení ve 4K snímkovou frekvenci v průměru o 50 %. Majitelé GeForce RTX 4070 se díky tomu dostanou pohodlně k 90 FPS, se silnějšími pak překročí 100 FPS.

Další novinky s DLSS:

  • Mortal Kombat 1 Peacemaker Update - Nyní k dispozici. DLSS 2 ve hře pomůže na GPU GeForce RTX dosáhnout 60 snímků za sekundu s maximálním nastavením
  • REVEIL - vychází 6. března s DLSS 2 a DLAA
  • Hellbreach: Vegas - Early Access startuje 11. března i s podporou DLSS 2 a DLAA

GeForce Game Ready ovladače jsou vyladěny ve spolupráci s vývojáři a důkladně testovány na tisících hardwarových konfiguracích stolních PC a notebooků pro dosažení maximálního výkonu a spolehlivosti. Jejich nejnovější verze přináší optimalizaci pro The Thaumaturge, která podporuje NVIDIA DLSS 3 a NVIDIA Reflex.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Horizon Forbbiden West

PS4, PS5, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments