Skip to main content

Hra Avatar: Frontiers of Pandora má přesné datum

+ představení od UbiSoftu.

UbiSoft ve svém vysílání k příležitosti nekonané E3 oficiálně přiblížil akční hru na motivy filmů Jamese Camerona, který se na ní částečně podílel. Má rozšířit filmové univerzum Avatara s příběhem, který bude ko-existovat vedle jeho snímků.

Dlouho odkládaná Avatar: Frontiers of Pandora vyjde přesně 7. prosince 2023 pro PC, PS5 a Xbox Series.

Hrát budete za ženu národu Na’vi, která byla unesena lidmi coby dítě a pak se probudila o patnáct let později. Bude muset najít opětovné spojení s jejími lidmi a kulturou, i chránit svůj domov před nájezdem lidí.

Zasazeno to bude na dosud nenavštívenou západní část Pandory v pohledu z vlastních očí. S vlastním příběhem, s možností přízpůsobit svou postavu, ježděním na zvířatech na zemi, setkáním se s různými kmeny a s bojem s využitím speciálních schopností i zbraní Na’vi, i ve vzduchu nebo stealth stylu. Přístup ale budete mít i k lidskému arzenálu.

Abyste planetě pomohli v regeneraci, budete těžit suroviny a vyrábět unikátní předměty či výbavu.

Hra prý byla vyrobena speciálně pro využití výkonu současných konzolí a PC, takže nabídne vysoký smysl pro detaily, renderování hustě osázeného světa a vtahující zvuk. V době startu v ní nebudou chybět široké možnosti pro zpřístupnění, vč. zapnutí titulků či přenastavení ovládání. Hrát můžete jak v singleplayeru, tak v online co-opu pro dva.

Read this next