Skip to main content

Herní Avatar bude hvězdou nadcházející sezóny

Lineup UbiSoftu.

Trailer na film Avatar 2: The Way of Water nasbíral 150 milionu zhlédnutí za úvodních 24 hodin. A právě na tom se bude chtít přiživit francouzský vydavatel.

Jelikož mu zoufale chybí nové díly Assasina, Ghost Recon, Rainbow Six či Far Cry, vsadí tuto sezónu nejvíce na hru Avatar: Frontiers of Pandora, která by se ráda svezla na zájmu o prosincový film.

UbiSoft dále potvrdil, že mezi létem 2022 až březnem 2023 uvede také Mario + Rabbids Sparks of Hope (pokračování bestselleru pro Switch) a námořní onlinovku Skull & Bones, ze které tu byl nedávno zásadní únik, ale nepotvrdil, že by to bylo už na podzim či snad v září.

Fiskální konference také zmínila dosud neohlášenou hru Rabbids: Party of Legends pro Switch, Stadia, PS4 a Xbox One pro celosvětový trh. Bude to společenská co-op hra založená na světě Journey to the West. V Číně vyšla minulý rok coby Rabbids: Adventure Party a obsahovala minihry s auty pro získávání bodů.

Překvapivě tam nezaznělo ani jednou slovo o NFT, což je zvláštní, když předtím je firma tak usilovně razila. Ticho bylo také o stealth odbočce Assassina. Růst v příštím roce čeká UbiSoft od Free-2-Play titulů založených na jeho největších značkách.

Read this next