Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklé informace o hrách pod Assassins Creed Infinity, má vznikat i druhý remake

+ nárůst počtu hráčů AC4 Black Flag díky Skull and Bones.

Jakkoli je přijetí Skull and Bones velmi rozporuplné až vlažné, aspoň s něčím může být UbiSoft spokojen. Díky vydání této pirátské hry teď razantně po mnoha letech stoupl počet hráčů starého Assassins Creed 4 Black Flag.

Přímé srovnání se Skull and Bones bohužel nelze provést, jelikož není na Steamu (jen na Epicu a UbiSoft Store). Ale předtím AC4 na Steamu hrálo jen 900 lidí, kdežto po vydání zmíněné hry jejich počet ve špičce stoupl na necelé 4 tisíce.

Osvědčený insider Tom Henderson z Insider-Gaming souběžně přinesl detaily o fungování Assassins Creed Infinity, jakéhosi rozcestníku neboli živé služby s různým obsahem z této série. Fungovat má tak, že se z Infinity do hry Codename Red přepnete během pár vteřin a pokračujete tam, kde jste minule skončili.

V plánu má být spuštění Infinity ve stejný den co hra Codename Red (někdy koncem letošního roku). Jak se u těchto "živých" služeb předpokládá, bude tam obchod s možností zakoupení kosmetických předmětů (název The Exchange), dále tzv. Synchronizace pro zpřístupnění jednotlivých her za různé postavy. Postupně budou do služby přibývat DLC a nějaké další hry, aby se hráči nikdy nenudili a měli důvod se tam vracet.

Následný projekt Codename Hexe má být tím nejtemnějším dílem Assassina, co kdy vznikl. A navíc tady bude poprvé od roku 2015 (Assassins Creed Chronicles: China) vystupovat žena v roli hlavní hrdinky (zatím se jmenuje Elsa). Hexe má vylézt až ve 2026, takže dříve si zahrajete Assassins Creed Invictus ve 2025.

Zajímavé je jinak to, že vedle Black Flag remake (projekt Obsidian) se má chystat ještě předělávka nějakého dalšího dílu série AC. No a pak se v rámci Infinity bude nabízet ještě Nebula zasazená do Indie, Aztécké říše a Středozemního moře. Nebo Raid, což je F2P PvE co-op pro čtyři lidi, nebo další MP počin Echoes. Vše prý nejpozději do konce této dekády.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Assassin's Creed Codename Red

Video Game

See 2 more

Assassin’s Creed Infinity

PS5, Xbox Series X/S, PC

Skull and Bones

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments