Skip to main content

Hra o masovém vymírání živočichů a devastaci prostředí bude v češtině

Endling: Extinction is Forever v září.

Podle posledních výzkumů provedených Americkým přírodovědným muzeem v New Yorku, se 70 % ze čtyř set biologů shoduje, že je planeta Země na začátku masového vymírání způsobeného lidskou činností. Jeden z biologů dokonce odhadl, že pokud bude lidská destrukce biosféry pokračovat, vymře do sto let až polovina rostlin a živočichů. Dnes, více než 28 000 zvířecích druhů na naší planetě je ohroženo vymíráním. Tisíce druhů jako nosorožci, lvi, tygři, tuleni a medvědi jsou ohrožováni znečištěním vzduchu, pytláctvím, válkami a neustálou ztrátou habitatu.

A nyní si představte, že by lidstvo dohnalo k vyhynutí i jedno z nejlépe přizpůsobivých stvoření, lišku. Jako poslední liška na světě, bojujete o přežití v honbě za již vzácnými zdroji potravy, které na umírající Zemi zůstaly. Nehledáte však potravu pouze pro sebe. Vaše nemotorná mláďata na vás čekají v bezpečí nory, až do dne, kdy něco nebo někdo jedno z liščat probudí...

Hra Endling: Extinction is Forever vyjde 19. července na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch s českými titulky, oznámil distributor Comgad / Playman. Více na Steamu, kde je i aktualizované demo.

  • Prozkoumejte prostředí zdevastovaná na základě skutečných aktuálních problémů.
  • Lovte jiná zvířata, abyste nakrmili svá mláďata a nestali se kořistí.
  • Vyzkoušejte svůj pud sebezáchovy a zapojujte se do emočně náročných rozhodnutí.
  • Nacházejte nová doupata, abyste byli v bezpečí před přirozenými i nepřirozenými hrozbami.
  • Pečujte o svá mláďata, krmte je a učte je novým dovednostem, aby byla méně zranitelná.
  • Přežijte!

Read this next