Skip to main content

Hra o poslední obraně osamělého dělníka ve stále automatizovanějším světě

The Last Worker přiblížen.

Hra The Last Worker je pohlcujícím příběhovým dobrodružstvím, které se soustředí na poslední obranu osamělého dělníka ve stále automatizovanějším světě a je jedinečnou kombinací simulace práce a strategické hry ve stylu stealth.

Hra se odehrává v osamělém, tísnivém, ale podivně krásném prostředí a její postavy navrhla komiksová legenda Mick McMahon. Kurt pracuje pro největšího světového prodejce a je nucen si vybrat mezi kapitalismem a aktivismem. Kurt, který zasvětil svůj život práci, je vystaven zkoušce loajality, když ho skupina aktivistů požádá, aby rozbil Jüngle zevnitř.

Na palubě svého firemního létajícího vozu Jüngle Pod a vyzbrojen svou víceúčelovou pistolí Jüngle Gun, Kurt expeduje nespočet výrobků a krabic ze střediska které je velké jako Manhattan.

Kurt (s hlasem Ólafura Darriho Ólafssona) zasvětil svůj život společnosti Jüngle a společnost mu dělá pouze jeho spolubot Skew (Jason Isaacs). Když však skupina aktivistů S.P.E.A.R. požádá Kurta, aby jí pomohl zničit Jüngle zevnitř, je Kurt nucen odhalit temné podhoubí svého zaměstnavatele.

Poslední dělník přináší emotivní, podnětný a inspirativní příběh s bohatým charakterem postav v podání hvězdného hereckého obsazení, v němž hrají Jason Isaacs, Ólafur Darri Ólafsson, Clare-Hope Ashitey, David Hewlett, Zelda Williams a Tommie Earl Jenkins.

Vtipný a zábavný film, který se odehrává v kině Jüngle:

  • Příběh hodný velkého plátn, jde o spolupráci scenáristy a režiséra Jörga Tittela (The White King, Ricky Rouse Has a Gun) a průkopníků VR Wolf & Wood (A Chair in a Room: Greenwater, The Exorcist: Legion, Hotel R’n’R).
  • Hodiny příběhu a pohlcující hratelnost v obřím ručně vytvořeném prostředí.
  • Jedinečné herní mechanismy plynule propojené s příběhem, který se nepodobá žádnému jinému.
  • Bohaté postavy v podání hvězdného obsazení v příběhu plném procítěného dramatu, kousavé satiry a intenzivní akce. V hlavních rolích: Clare-Hope Ashitey, David Hewlett, Jason Isaacs, Ólafur Darri Ólafsson, Tommie Earl Jenkins a Zelda Williams.
  • Příběh určije hráč, hra ovsahuje několik konců, o kterých rozhoduje epické morální dilema.
  • Ručně malované 3D postavy a prostředí podle konceptů komiksové legendy Micka McMahona (Judge Dredd, 2000 AD).

Hra vyjde během roku 2023 pro Nintendo Switch a PlayStation 5, kde bude možné hrát i na PSVR 2.

Read this next