Skip to main content

Hra Survivor: Castaway Island vytvořená podle reality show, bude čeština

Dokážete přehrát svoje soupeře a stát se posledním přeživším?

Připravte se podstoupit jedinečný souboj o přežití v napínavé dobrodružné hře Survivor: Castaway Island, vytvořené podle světoznámé televizní reality show! Abyste zůstali v soutěži déle než všichni ostatní, budete se muset spolehnout na svůj instinkt přežití a svoje strategické schopnosti a při tom se co nejrychleji zorientovat v neznámém novém prostředí. Každé rozhodnutí, které během toho učiníte, bude pro váš další osud zásadní. Jste dostatečně mazaní, nelítostní a schopní taktizovat, abyste přelstili, přehráli a přežili svoje soupeře?

V zájmu přežití pátrejte po nezbytných surovinách a vytvářejte spojenectví s ostatními trosečníky. Současně ale nezapomínejte, že někomu jen tak věřit v téhle hře prostě nemůžete. Vybírejte si svoje spojence moudře, ale zároveň si pečlivě hlídejte záda pro případ, že by vás nečekaně zradili. V týmových nebo individuálních výzvách ze sebe dostaňte maximum, aby váš pobyt na ostrově neskončil hned po nejbližším hlasování.

Jediný chybný krok a vaše dobrodružství skončí. V sázce není nic menšího než vaše přežití a konce se dočkají jen ti nejsilnější. Dokážete zůstat jako jediní a stát se posledním přeživším? Výzva začíná právě teď!

  • Probuďte v sobě instinkt přežití a pusťte se do jedinečného dobrodružství! Připojte se k týmu dvanácti nebojácných dobrodruhů a otestujte svoje dovednosti v souboji s nezkrocenou přírodou, stejně jako v úspěšné televizní reality show Survivor.
  • Přežijte divočinu: Prozkoumejte ostrov, shromážděte nezbytné suroviny a postavte od základu váš tábor. Najděte náhrdelník imunity a zajistěte si bezpečí během nervy drásajících kmenových rad.
  • Staňte se posledním přeživším: Strhujícím výkonem ve výzvách získávejte odměny a imunitu, ale zároveň buďte opatrní, abyste se nevyčerpali nebo nezranili, a tím ve výzvě nepropadli.
  • Přelstěte své soupeře: Vytvářejte spojenectví založená na promyšlené taktice, odhadněte osobnosti ostatních soutěžících a s pomocí všeho, co zjistíte, získejte navrch na napínavých kmenových radách. Buďte připraveni udělat cokoliv, co vám zajistí přežití – dokonce i zradit své spojence!
  • Život v ráji: Užívejte si tropického ráje, kochejte se okouzlující přírodou a chytejte bronz. Ale mějte se na pozoru – nikdy nevíte, kdy vás může trefit neposedný kokosový ořech!
  • Režim pro více hráčů: Myslíte si, že máte na to, abyste předčili své přátele? Vstupte do režimu více hráčů a dokažte to. Nebo utvořte týmy, postavte se divočině společně a zjistěte, kdo zvítězí.

Dobrodružná hra Survivor: Castaway Island vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 3. října 2023. Hra bude obsahovat oficiální českou lokalizaci, oznámil distributor HYPE ve spolupráci s Microids.

Read this next