Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HTC slaví 6 let značky VIVE slevami

Omezená nabídka zvýhodněných VR produktů.

Společnost HTC oslavuje šest let svého virtuálního ekosystému VIVE. Přináší proto omezenou nabídku dubnových zvýhodnění na vybrané VR produkty, které budou dostupné na stránkách VIVE.com, na Amazonu a u vybraných partnerů jako je Alza.cz.

Od 3. dubna do 23. dubna tak bude možné získat sadu HTC VIVE Pro 2 Full Kit (která zahrnuje 1x HMD, 2x ovladače a 2x základnové stanice) se slevou slevu 150 € za 1 389 €, respektive 32 790 Kč. Při nákupu zákazníci navíc obdrží 12měsíční předplatné VIVEPORT Infinity, které jim umožní procházet bezbřehou nabídku herního i neherního VR obsahu bez jakýchkoli dalších nákladů. Celkem tak ušetří více než 250 €.

Samostatný headset HTC VIVE Pro 2 se dočkal zvýhodnění 75 € a tak bude dostupný za 824 €, nebo 19 090 Kč. I v tomto případě uživatele potěší 12měsíční předplatné VIVEPORT Infinity. Headset VIVE Pro 2 díky ostřejšímu 5K zobrazení, obnovovací frekvenci až 120 Hz a 120° zorném poli umožní snadno posunout na novou úroveň VR zážitky všech uživatelů, kteří dosud používají původní HTC VIVE, VIVE Pro a nebo headset Valve Index.

HTC si připravilo nabídku i pro fanoušky VR zábavy na cestách. Malé pohlcující VR brýle s úchvatně nízkou hmotností HTC VIVE Flow jsou pro ni tím ideálním zařízením. Výrobce jej slevil o celých 150 € a přidal i odpovídající verzi 12měsíčního předplatného VIVEPORT Vista zdarma. Za 419 € či 9 990 Kč se tak nyní lze okamžitě ponořit do cestovní VR. Po spárování kompatibilního smartphonu s podporou pro bezdrátové zrcadlení obrazu HDCP 2.2 lze vytvořit soukromý virtuální kinosál, ve kterém si lze vychutnat jakýkoli obsah z mobilního telefonu. Nezáleží přitom, zda je uživatel fanouškem filmů, seriálů, YouTube videí anebo třeba mobilních videoher.

Sleva 50 € na smartphone HTC Desire 22 Pro představuje příjemné doplnění nabídky. Kompatibilní 5G smartphone střední třídy se systémem Android 12 totiž představuje ideálního společníka pro brýle VIVE Flow. Nabízí plnou kompatibilitu a dostatečný výkon pro konzumaci multimédií i hraní mobilních her. V rámci akce bude dostupný výhradně na stránkách htc.com za cenu 419 €.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments