If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Humankind má vážně obří rozsah

Smršť čísel + Game Pass.

Historická strategie Humankind vychází již 17. srpna a co vás tedy čeká?

Vytvořte si svou vlastní kulturu kombinováním až 60ti historických kultur. Těchto 60 kultur může přinést až 1 000 000 různých finálních kombinací, ale to je jen nás odhad, ještě pracujeme na finálním výpočtu. I tak je to ale hodně! Ale to nejsou všechna čísla.

Také zde můžete očekávat 129 různých jednotek, 10 krásných detailních biomů. Tyto biomy budou hostit 45 různých druhů zvířat toulajících se divočinou, kterou nakonec osídlíte. Úspěchy a pozoruhodné momenty v historii, kterých tím dosáhnete budou zvýrazněny jednou ze 700 unikátních ilustrací.

S rozvojem vaší civilizace pomocí 93 technologií, na vás čeká 13 a půl hodinová zvuková scéna s více než 1300 zvukovými soubory. Tento okolní hluk bude přerušován 280 písničkami z 520 minutového soundtracku od 63 hudebníků a 20 pěveckých sborů.

Váš vlastní avatar, který se bude postupně vyvíjet si bude moci vybrat z 122 kostýmů na míru a vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas pomocí 10 000 zvukovými liniemi ve hře. Volby, které uděláte ve 150 narativních událostech, ještě víc diverzifikují vás a vaši civilizaci od konkurence, zejména v multiplayeru pro 10 osob!

Cover image for YouTube videoHUMANKIND™ - The Scale of Humankind

Výrobce dnes také přinesl zprávu, že Humankind bude hned od prvního dne k dispozici na PC verzi služby Xbox Game Pass.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Humankind

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments