Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Humorná dobrodružství týmu nezkušených hráčů ve fiktivním MMORPG

Noob: The Factionless u nás uvede HYPE.

Noob: The Factionless je fantasy RPG s taktickými tahovými souboji zasazené do světa francouzské mediální franšízy Noob, která pojednává o epických a především humorných dobrodružstvích týmu nezkušených hráčů fiktivního MMORPG Horizon. Ve vůbec první hře z tohoto oblíbeného světa se můžete stát vůdcem zbrusu nového týmu hráčů tohoto MMORPG a pokusit se dovést svou čerstvě zformovanou guildu mezi elitu, podobně jako se to kdysi povedlo i guildě Noob.

Doprovázejte neogika Bastera, berserka Dreka, kartomantku May a elementalistu Logse na jejich cestě na nejvyšší hráčskou úroveň s cílem připojit se k legendám MMORPG Horizon. Čelte stovkám monster a putujte mnoha fantastickými světy, abyste svému týmu zajistili ve světě Horizonu zasloužené místo mezi takovými věhlasnými guildami jako Noob, Justice, Roxxor nebo Pro Game Master. Výzvy, kterým budete čelit, se ale nebudou omezovat jen na virtuální svět Horizonu – vaši hrdinové budou plnit i „skutečné“ úkoly ve „skutečném“ světě a svou stopu nezanechají pouze ve hře, ale i v každodenním životě.

Máte na to, abyste dostali svůj tým na 100. úroveň?

  • Ujměte se týmu čtyř ambiciózních hráčů a jejich rozmanitých herních postav v propracovaném, pestrobarevném RPG.
  • Zkoumejte obrovský herní svět, svádějte napínavé tahové souboje, plňte úkoly a zvyšujte úroveň členů svého týmu.
  • Vybavujte svoje postavy tím nejlepším, co najdete v podzemních kobkách, jeskyních, truhlách nebo obchodech.
  • Zocelujte svůj tým a vylepšujte svoje schopnosti nabíráním zkušeností v soubojích. Přizpůsobujte svoje dovednosti vámi preferovanému stylu boje i nepřátelům, kterým budete čelit.
  • Putujte světem Olydri a udělejte dojem na nejmocnější frakce MMORPG Horizon, ve kterém se setkávají a soupeří ti nejlepší hráči.
  • Hrajte za „skutečné“ hráče ve „skutečném“ světě a zjistěte, kdo se skrývá za postavami vašich přátel... nebo nepřátel.
  • Nechte se okouzlit roztomilým grafickým zpracováním inspirovaným výtvarným stylem chibi, skládajícím poctu nejslavnějším japonským hrám na hrdiny.
  • Užijte si skutečný RPG zážitek s více než 50 hodinami hraní, více než 750 postavami, s nimiž můžete komunikovat, a více než 300 mapami, po nichž se můžete toulat.

RPG Noob: The Factionless vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 29. června 2023.

Read this next