Skip to main content

Hunt: Showdown už je v Early Access

Cena, obsah + HW nároky.

Jak vypadají les a bažiny přímo od těch nejpovolanějších mágů, kteří stvořili CryEngine, či jak se americká Lousiana ("ručně vytvořený sandbox") liší od českého Kingdom Come (Alza.cz), mohou zjistit už nejen pozvaní alfatesteři.

Crytek totiž vypustil na Steamu Early Access verzi Hunt: Showdown, což doprovodil pěkným startovním trailerem, který zpestřují nahrávky debat během hraní.

Watch on YouTube

Tato děsuplná lovecká akce, ve které s kamarádem nejprve lovíte monstra a pak se strachujete o kořist kvůli honu ze strany jiných živých hráčů (až celkem deset, buď ve dvojicích či sólo), stojí v nedodělané verzi 30 eur. Vývojáři varují, že může padat a jinak zlobit. Ve fázi Early Access ji chtějí mít po dobu jednoho roku, s finálkou prý cenu zvýší.

Na mapě má být šestnáct unikátních lokací, střídá se den s nocí, a k odlákání nepřátel můžete využít skoro tři desítky vychytávek. Vedle dvou bossů k ulovení (Spider a Butcher) potkáte i počítačem řízené protivníky a náhodně generované grunty. Zde aktualizované HW nároky pro Early Access verzi:

Read this next