If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hydrophobia bude i na PC a PS3

X360 exkluzivita bude jen časová.

Hydrophobia nebude pouze na Xbox 360, ale časem se objeví i na PC a PS3. Původně se hra prohlašovala za exkluzivní pouze pro platformu Microsoftu, ale nyní v podcastu GameHounds prozradil ředitel vývoje, že exkluzivita bude pouze časová.

Pro Xbox 360 vyjde hra jak v krabici, tak na Xbox Live Arcade. Dočkat jsme se měli už v březnu minulého roku. Nové datum vydání zatím stanoveno není, ale očekává se ještě tento rok.

Hydrophobia bude survival dobrodružství s důrazem na vodu - vývojáři totiž vyvinuli speciální HydroEngine engine, který umí vymodelovat reálně se chovající vodu. Na hře se pracuje již přes tři roky a podle vývojářů to má být na výsledném produktu být náležitě vidět (v dobrém slova smyslu). Voda by měla být totiž dynamická, nikoliv statická, jako ve většině her. Nikdy by se tedy neměla v podobných situacích chovat stejně.

Hra by se také měla dočkat dalších epizod, o kterých zatím nejsou detaily. Doufejme, že několikrát odložená Hydrophobia letošní rok stihne a my se tak budeme moci ponořit do reálné, dynamické vody.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments