Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hype přinese fyzickou verzi The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution

Payback edice s bonusy.

Domácí distributor HYPE avizoval, že uvede na náš trh first-person akční hru The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution pro virtuální realitu. Bude to krabicově pro PlayStation VR a PlayStation VR2 dne 25. dubna 2023.

Vaše cesta nemrtvým New Orleans pokračuje v nové kapitole „turistova“ příběhu, vyprávěného sérií The Walking Dead: Saints & Sinners. Unikejte před zdánlivě nezastavitelným Sekerníkem, čelte nejnovější snaze Věže o naprostou nadvládu a zjistěte, co tyto nové hrozby spojuje, dřív než bude příliš pozdě. Na vaší cestě k závěrečnému souboji o osud města vás čekají nové tváře, lokace, zbraně i vybavení. Dokážete ale v takovém světě vůbec přežít?

  • Čelte novému hrozivému nepříteli, odhodlanému rozsekat vás na kousky. Bojujte vším, co máte po ruce, nebo si zachraňte život útěkem!
  • Objevujte nová místa napříč New Orleans, slibující tolik kořisti, úkolů a chodců, kolik jste si jen mohli přát.
  • Zkoumejte město v noci! Víc kořisti, víc nemrtvých a víc příležitostí prožít dobrodružství na každém kroku.
  • Pomáhejte nebo ztěžujte život Vypovězeným – nové frakci přeživších zavržených Věží, kteří se odmítají připojit k Napraveným. Nechte se nalákat neuvěřitelnými odměnami nabízenými za splnění jejich náročných úkolů… nebo najděte způsob, jak se zmocnit jejich zásob hrubou silou.

Fyzická Payback Edition obsahuje základní hru, návod na výrobu zlaté pistole „The Blessing“, návod na výrobu brokovnice „Fat Tuesday“ s motivem karnevalu Mardi Gras, unikátní „ďábelskou“ poličku na hřbitově k uskladnění nashromážděných předmětů a sadu deseti digitálních sběratelských pohlednic, se kterými si můžete vyzdobit místo svého odpočinku.

Read this next