Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvádí Garfield Lasagna Party

Minihry ve čtyřech na jedné obrazovce.

Jako Garfield, Odie, Arlene nebo Nermal se pusťte do soupeření v řádně vypečené párty hře, na jejíhož vítěze čeká vydatná porce lahodných lasagní. Vybírat můžete z pikantní nabídky více než třiceti bláznivých miniher, jako je například krájení pizzy, koulovaná nebo běh přes překážky. Abyste v téhle šťavnaté herní párty zvítězili, budete muset ovládnout co nejvíc miniher, mít dostatek štěstí při házení kostkami během stolní hry a mazaně používat speciální herní předměty!

Bez ohledu na to, kdo je vaším favoritem, a ať už máte rádi lasagne, nebo ne, Garfield Lasagna Party je tou pravou hrou pro skvěle strávený čas s přáteli a rodinou ve společnosti vašich oblíbených postav!

  • Objevte přes třicet miniher zasazených do známých prostředí Garfieldova světa, jako je například Jonův dům, pizzerie nebo Lizina veterinární klinika.
  • Zvolte si svého oblíbence ze čtyř jedinečných postav slavného komiksu Jima Davise. Bude to Garfield, Nermal, Arlene nebo Odie?
  • Hra je jako stvořená pro všechny hráče, kteří se rádi baví u párty her s rodinou a přáteli a nikdy nepohrdnou porcí čerstvých lasagní!
  • Vybírejte ze tří odlišných herních režimů a hrajte sami nebo až ve čtyřech na jedné obrazovce:
  • Klasický režim: V tomto režimu je soupeření v minihrách doplněno atraktivní stolní hrou.
  • Režim „Výzva“: Procvičte si svoje oblíbené minihry bez mechanismů souvisejících se stolní hrou. Ideální pro rychlé ukrácení dlouhé chvíle nebo intenzivní trénink!
  • Režim „Světové turné“: Pusťte se do turnaje s předem stanoveným počtem miniher a bavte se při plnění náhodně se střídajících výzev!

Párty hra Garfield Lasagna Party dorazí na náš trh krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch dne 10. listopadu 2022.

Read this next