Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvádí Loop8: Summer of Gods

Kouzelné přímořské městečko překypující záhadami.

Poté, co Kegaiové přivedli lidstvo na pokraj vyhynutí, zamířili přeživší lidé ke hvězdám. Středoškolák Nini, vyrůstající na porouchané vesmírné stanici známé jako „Naděje“, se vrací na Zemi, aby strávil léto v poklidném japonském městečku Ašihara, v jednom z posledních útočišť lidstva na planetě. I když Ašihara vypadá poměrně nedotčeně, přítomnost Kegaiů představuje pro jeho obyvatele trvalé nebezpečí a je pouze otázkou času, než nepřátelé prolomí božskou bariéru ochraňující město.

Nini byl obdařen „zrakem démona“ – schopností, která mu umožňuje nahlížet do „podsvětí“, kde číhají Kegaiové. Je tak nejspíš poslední nadějí lidstva na přežití, ale sám to rozhodně nezvládne, a proto chce-li mít alespoň špetku naděje, že se mu podaří odrazit tuto pradávnou hrozbu, bude si nejprve muset najít cestu ke svým novým spolužákům.

Toto originální RPG o dospívání vám umožňuje vstoupit do života Niniho, teenagera poprvé kráčejícího po zemském povrchu, který v srpnu roku 1983 přijíždí do malebného japonského městečka Ašihara. Objevujte město, vytvářejte si nové přátele a čelte Kegaiům v tahových soubojích, jejichž výsledek bude záležet na vztazích, které jste si vybudovali, a na rozhodnutích, která jste učinili. Využívejte Niniho speciálního spojení s bohy, abyste resetovali svět a s každou novou smyčkou umožnili Ninimu a jeho spojencům znovu prožít osmý měsíc, dokud všechno nezapadne na své místo, nebo dokud Kegaiové neovládnou vše, co znáte...

Konec světa nastane už za měsíc. Jak strávíte dny, které vám zbývají?

  • Rozhodnutí, která mohou změnit svět: Systém umělé inteligence založený na emocích reaguje na každou akci, kterou podniknete, a každou volbu, kterou učiníte. Příběhy a emoce postav se proto výrazně mění s ohledem na vaše rozhodnutí, díky čemuž je každý průchod hrou naprosto unikátní.
  • Kouzelné přímořské městečko překypující záhadami: Městečko Ašihara, představující nádhernou, s nostalgií vytvořenou reprodukci japonského venkova kolem roku 1983, je domovem mnoha rozmanitých postav, z nichž každá skrývá svá vlastní tajemství čekající na odhalení. Udělají z nich vaše rozhodnutí důvěryhodné spojence, nebo nepřátele na život a na smrt?
  • Žijte obyčejný život, bojujte s neobyčejnými nepřáteli: Budujte vztahy s obyvateli městečka a při tom ochraňujte Ašiharu před všudypřítomnou hrozbou Kegaiů. Opakujte smyčku a zjistěte, jaký vliv má vaše každodenní jednání na výsledek bitev v podsvětí, a naopak.
  • Prožijte znovu minulost a změňte budoucnost: I když se konec lidstva nenávratně blíží, osud městečka Ašihara leží ve vašich rukou. Opakovaně se vracejte na začátek srpna, pozměňte svoje konání a sledujte, jak se kolo osudu otočí pokaždé jiným směrem k některému z více různých zakončení.

JRPG Loop8: Summer of Gods vychází krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 6. června 2023.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments