If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvede handheldovou retro herní konzoli Evercade EXP

Co bude umět, jaké hry přehraje a kolik bude stát?

Evercade EXP je nejnovější handheldová retro herní konzole od společnosti Blaze Entertainment – tvůrců handheldové retro konzole Evercade a domácí retro konzole Evercade VS.

Evercade EXP obsahuje 18 zabudovaných her od společnosti Capcom*, přináší nový herní režim TATE s dvojicí dodatečných tlačítek a ke konzoli navíc získáte i cartridge Irem Arcade 1 s 6 legendárními arkádovými hrami.

Díky systému cartridgí navrženému na míru pro konzole Evercade se vám společně s handheldovou konzolí Evercade EXP dostane do rukou to nejlepší z arkádových, konzolových a počítačových her pěti dekád herní historie a vy tak s pomocí jediného zařízení získáte přístup k více než 380 titulům z více než 35 herních kolekcí.

Evercade EXP se může pochlubit IPS displejem s vysokým rozlišením umožňujícím sledovat obraz z ostřejších úhlů a ve vyšší kvalitě, zabudovaným WiFi adaptérem pro snadné aktualizace konzole a zbrusu novým herním režimem TATE, který vám s pomocí dodatečných tlačítek umožní hrát zcela pohodlně a bez problémů s konzolí otočenou na výšku. Handheldová konzole Evercade EXP navíc podporuje kompletní knihovnu cartridgí Evercade.

  • 18 zabudovaných her od společnosti Capcom.
  • Herní režim TATE pro hraní na výšku s využitím dodatečných tlačítek.
  • Cartridge Irem Arcade 1 součástí balení.
  • Kompatibilní s celou knihovnou cartridgí Evercade.
  • 4,3″ IPS displej s rozlišením 800x480.
  • Zabudovaný WiFi adaptér.
  • Lehké a kompaktní provedení.
  • Mini-HDMI výstup pro hraní na televizi v rozlišení 720p.
  • Výdrž baterie 4–5 hodin a nabíjení s pomocí přiloženého USB-C kabelu.

Hry od společnosti Capcom jsou určené exkluzivně pro handheldovou konzoli Evercade EXP a jsou v ní předinstalované. Jedná se o následující tituly: 1942 (arkádová verze), 1943 (arkádová verze), 1944: The Loop Master (arkádová verze), Bionic Commando (arkádová verze), Captain Commando (arkádová verze), Commando (arkádová verze), Final Fight (arkádová verze), Forgotten Worlds (arkádová verze), Ghouls 'N Ghosts (arkádová verze), Legendary Wings (arkádová verze), Mercs (arkádová verze), Street Fighter II': Hyper Fighting (arkádová verze), Strider (arkádová verze), Vulgus (arkádová verze), Mega Man (8bitová verze), Mega Man 2 (8bitová verze), Mega Man X (16bitová verze) a Breath of Fire (16bitová verze).

Cartridge Irem Arcade 1 obsahuje šest her: 10-Yard Fight, Battle Chopper, In The Hunt, Lightning Swords, Moon Patrol a R-Type.

Handheldová retro herní konzole Evercade EXP bude v prodeji od 24. listopadu 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 3 699 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments