If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

id Software by rádi udělali RAGE 3

+ jízdní řád DLC až do podzimu.

Z pohledu Bethesdy je potřeba, aby se o RAGE 2 (Xzone.cz) stále mluvilo i po vydání, takže na tuto dobu načasovali publikování rozhovoru od The Hollywood Reporter.

Tim Willits, šéf id Software, se tam nechal slyšet ohledně možného pokračování, jakkoli se to může zdát v tuto chvíli velmi předčasné.

"Doufám, že RAGE 3 uděláme. Tuhle sérii jsme vždy milovali, protože je to taková zábava. Můžeme v ní udělat, co se nám zachce. Jednoho dne jsme se bavili třeba o jízdě na obrovských švábech. V jaké jiné hře si takovou možnost můžete představit? Je to bláznivá, zábavná a vzrušující hra, takže věřím, že trojku budeme moci udělat co nejdříve".

Nejprve však budou mít společně se studiem Avalanche plné ruce práce s přídavným obsahem pro RAGE 2, který je naplánován až do konce letošního roku.

Vedle těch dynamických událostí v herním světě počítají se dvěma placenými přídavky: Rise of the Ghosts v srpnu a pak na podzim s druhým rozšířením, které přinese též nový příběh, zbraně, schopnosti, dopravní prostředky i další oblasti k prozkoumání.

Zdarma budou do hry průběžně přes léto přibývat různé blbinky typu cheaty, skiny, výzvy atd.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Rage 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments