If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak dlouho vydrží kampaň Wolfa?

Kreativní ředitel tvůrců ví i jiné věci.

Už za týden vychází Wolfenstein: The New Order, takže byla ta pravá chvíle pro uspořádání oblíbeného Reddit AMA, kde se fanoušci mohli zeptat kreativního ředitele Machine Games prakticky na cokoli. Jednou z otázek byla herní doba.

"Pokud budete sbírat všechno a prozkoumávat každou lokaci, myslím, že průchod singleplayerem by mohl trvat zhruba 20 hodin. Avšak nemělo by se zapomínat na to, že ve hře je spousta důvodů pro opakované hraní, zejména alternativní časová linie,"

Rozhodutí z úvodu, jestli zabijete Wyatta či Ferguse, nějak ovlivní pozdější příběh i tón hratelnost, nikoli pouze alternativní závěrečný filmeček, ale více to rozvést by prý už byl spoiler.

Jens Matthies také řekl, že by osobně rád vytvořil pokračování, třeba jen multiplayerové ve stylu Enemy Territory. Jejich studio však nikdy nebude dělat na singlu i mulťáku dohromady, protože je vždy lepší, když se soustředí jen na jedno.

A jak je na tom nový Wolf z hlediska historické autentičnosti nepřátel? "Naším hlavním cílem, který měl největší důležitost, bylo udělat co nejlepší hru v této sérii. Vše je kompletně založeno na fikci, ale zároveň jsme se snažili, aby nacicistický horor působil uvěřitelně."

Značnou výzvou při vývoji pro ně byl prý rozsah The New Order, protože to je obrovské monstrum. Oproti minulým konzolím byl prý zrod této hry poměrně snadný, i díky chytrým mozkům ve studiu proto běží s minimálními vizuálními rozdíly na všech platformách v 60fps a 1080p.

Poslední video

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Wolfenstein: The New Order

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments