Skip to main content

Jak dopadl Ratchet & Clank na PS4 v zahraničních recenzích?

Co si recenzenti myslí o novince od Insomniacu?

Ratchet & Clank na PS4 je novou verzí klasického titulu z PlayStation 2 a vychází již tento týden (koupit hru můžete na Alza.cz). Jak si vede v recenzích?

GameSpot udělil hře známku 8/10. "Ratchet & Clank je stejně tak dynamický a zábavný jako originál z roku 2002. Znovu představit klasickou sérii nové generaci je složité, ale Ratchet & Clank je zářný příklad, jak by se to mělo dělat."

IGN dal ještě vyšší hodnocení 9/10. "Ratchet & Clank je kulminací všeho, co Insomniac udělal s touto sérií za posledních 14 let. Bere postavy, které jsme si dávno zamilovali a posílá je na nejkrásnější dobrodružství v historii. Hra má hluboký zbraňový systém, překrásné a rozdílné světy a okouzlující příběh."

Watch on YouTube

Game Informer dal hře 8.25/10. "Ratchet & Clank byl vždy ukázkou technologie nové generace a i když spousta prostředí vypadá retro, detaily postav nebo exploze jsou skutečné podívané."

VideoGamer dal také 8/10. "Ratchet & Clank se doporučuje lehce. Je to obrovská zábava, vypadá krásně a i se tak hraje. Nováčci asi najdou hry, které jsou originálnější, ale fanoušci série budou milovat, co Insomniac dokázali. Remake vypadající tak, jak mají vypadat v sérii, která ještě nešlápla vedle."

GamesRadar dal známku 4/5. "Je jen málo věcí, na které se dá stěžovat: poslední pětina hry působí natahovaně, dovolí vám jen jednu ukládací pozici a finální boss je frustrující. Ale všechno dobro převyšuje nad negativy a po experimentálním období na PS3 se Ratchet & Clank vrací do své původní formy. Tohle je reboot jak má vypadat."

Read this next