Skip to main content

Sony dá zdarma Ratchet and Clank pro PS4

Čtyřměsíční akce.

"PlayAtHome se vrací! Od 1. března zahájíme čtyři měsíce her a nabídek plných zábavy od PlayStation," oznámila dnes Sony.

Navazuje se tak na stejnojmennou akci, v jejímž rámci se loni na jaře mohlo získat Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey.

Cílem je opět zpříjemnit domácí "vězení" v lockdownech a karanténách, resp. dodržoval se sociální odstup, k čemuž sezení doma u her prospívá.

Jim Ryan, prezident a CEO zábavní divize Sony, na PS BLogu říká, že chtějí, aby se lidé měli na co těšit a viděli nějaké světlo na konci tunelu. Proto jsou prý rádi, že mohou vytáhnout ze svého katalogu něco, co k tomuto účelu poslouží a dobře zabaví.

Hned prvního března tak všem poskytnou bezplatně k downloadu z PlayStation Store plnou verzi Ratchet and Clank pro PS4. Pokud si o ni stihnete požádat do konce příštího měsíce, zůstane vám natrvalo.

Je očividné, že to bude zároveň taková snaha o nabuzení zájmu o tuto legrační plošinovku od Insomniacu před příchodem červnového pokračování Rift Apart pro PlayStation 5 (bude čeština).

Watch on YouTube

Druhou nabídkou bude 25. března rozšířený přístup k anime předplatitelské službě Funimation (Wakanim), společnému podniku Sony Pictures a japonského Aniplexu. Leč to se České republiky bohužel netýká, upozorňuje homepage.

Další aktivity v rámci PlayAtHome by měly následovat od dubna do června.

Read this next