Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak si vede Dark Souls 2 v zahraničních recenzích? Velmi dobře…

Naši recenzi jste si už přečetli. Jak ale dopadla hra jinde?

Naší recenzi od velkého fanouška Dark Souls Martina Zavřela jste si už nejspíš přečetli, ale jak si stojí jeho známka 9/10 v porovnání s největšími zahraničními herními médii? Velmi podobně, všichni jsou ze dvojky Dark Souls nadšení.

GameSpot dal hře také známku 9/10 a píší, že "Dark Souls 2 je plné tajemství a překvapení, a i když jsem již hru dokončil, je tam stále mnoho věcí, které postupně odkrývám. I po 80 hodinách hraní se stále objevují nové věci."

VideoGamer dal hře dokonce hodnocení 10/10. "Dark Souls 2 je ještě lepší verze hry, kterou považuji za nejlepší hru všech dob. Je to také hra, o které budete zjišťovat víc a víc až postupem času, jakmile se bude odkrývat její genialita."

Nejvyšší hodnocení 10/10 dal hře také server CVG. "Zda se vám bude tato hra líbit více než první záleží na tom, jak jste přecházeli chyby jedničky. Dark Souls 2 tyto chyby smazala. Je to herní událost, o které se bude mluvit ještě za mnoho let."

I jinak velmi přísný časopis Edge udělil Darks Souls 2 známku 9/10. "Je to hra, která po vás mnoho žádá, ale také vám toho hodně dává. Vznikla, aby se dala hrát stovky, klidně i tisíce hodin a postupně odkrývala své netušené vrstvy."

Devítku dostala také od britského Eurogameru. Tam si nemyslí, že by byla dvojka lepší než jednička. "Není to takové mistrovské dílo jako Dark Souls, ale to není nic. Ovšem fakt, že se k ní tak dvojka přiblížila, je úžasná věc. From Sotware dokázali otevřít hru většímu počtu hráčů, aniž by porušili srdce Souls."

Prolog z Dark Souls 2

Read this next