Skip to main content

Záznam večerního vysílání Summer Game Fest Kickoff

Mělo téměř dvě hodiny.

Tady ve čtvrtek od 20:00 odstartuje vysílání Summer Game Fest KICKOFF Live show, naštěstí bez otravného hodinového odpočítávání:

Watch on YouTube

Moderátor Geoff Keighley zveřejnil aktualizovaný plán Summer Game Fest, což je série jeho vysílání k příležitosti fyzicky nekonanému veletrhu E3 2021. Vynahradí ho čtyřdenní smršť pouze digitálních akcí, tzn. streamů mezi 12. až 15. červnem.

Vše vypukne už tento čtvrtek, 10. června od 20 hodin našeho času. Mělo by se tam vyskytovat zhruba 30 her, z čehož některé budou úplně nově odhalené, zatímco u jiných se dozvíme nějakou aktualizaci pokroku. Mezi hosty budou američtí herci Jeff Goldblum a Giancarlo Esposito, hudbu živě zahrají Weezer, Japanese Breakfast a Sonic Symphony.

Do nedělního večera 13. června se ještě vecpalo vysílání Warner Bros, které bude celé věnované Back 4 Blood. Naopak tam nebude nic o Suicide Squad: Kill the Justice League, Gotham Knights či Hogwarts Legacy, pokud to tedy nedá Microsoft do svého xboxového vysílání už v neděli odpoledne.

Co v infografice není zmíněno, je tisková konference Gearboxu plánovaná na sobotu 12. června. Dále tam chybí PC Gaming Show a Future Games Show, které proběhnou v neděli 13. června.

Načež v pondělí 14. června by během dne měly proběhnout prezentace ještě od Take 2, Capcomu a dalších, slíbil organizátor ESA.

Read this next