If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jako zasahující policista s kamerou připevněnou na těle ve hře Unrecord

Oznámení a nahrávka.

Působí to jako nějaký opožděný aprílový vtip nebo snaha o mystifikaci, zvlášť když se francouzské studio založené v roce 2020 jmenuje Drama. A když je vizuální styl prakticky nerozeznatelný od reálné nahrávky.

Ale má jít opravdu o hru s názvem Unrecord, která v pamětnících vyvolá pocity jako při Condemned. Jen to není horor, nýbrž singleplayerová taktická first-person střílečka o příběhu policisty, který musí řešit složité případy a využít svých detektivních schopností.

Nezávislý vývojář Alexandre Spindler poprvé projekt odhalil loni a dočkal se 35 tisíc retweetů, včetně nadšení od slavného filmaře Neilla Blomkampa.

Dění je totiž sledováno z pohledu kamery připevněné na těle postavy, viz oficiální video, kde vše pohání Unreal Engine 5:

Tvůrci hru popisují jako vtahující příběhový zážitek, kde čas od času zvolíte z nabídky dialogů a máte řešit morální dilemata, což pak ovlivní další děj. Příběh nemá mít daleko k detektivním románům či thrillerům, s řadou zvratů.

Unrecord má přinést originální systém svobodného zaměřování s autentickým ADS a neomezeným pohybem ruky.

V bojích nemá být prostor pro jakékoli chyby, a být jen na vás, jakou taktiku uplatníte. Často budete umírat a zkoušet postup znovu s minimalistickým či technickým přístupem.

První obrázky ze Steamu, kde si hru zatím bez nástřelu termínu můžete zařadit do seznamu přání.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments