If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jediný kuchařský simulátor vyvinutý ve spolupráci s Michelinem

Získáte v Chef Life prestižní ocenění?

NACON a studio Cyanide s radostí představují svou spolupráci s průvodcem MICHELIN v novém traileru ke hře Chef Life: A Restaurant Simulator, kterou si můžete už nyní předobjednat. Hra umožňuje hráčům vžít se do role majitele restaurace a usilovat o získání kulinářských ocenění průvodce MICHELIN tím, že budou excelovat v kuchyni, vybírat ty nejlepší ingredience a spoléhat se na svůj tým, který každý den uspokojí své zákazníky.

Ve hře Chef Life musíte zajistit kvalitu surovin a jídel, dobrý management služeb a zároveň se starat o finance, aby vaše restaurace prosperovala. Abyste byli vybráni průvodcem MICHELIN a mohli získat jedno z jeho slavných kulinářských ocenění, musíte brát v potaz několik kritérií, která bude hodnotit anonymní inspektor, stejně jako ve skutečném životě. Být vybrán průvodcem MICHELIN je první krok k ocenění Etoile a Bib Gourmand: hráč kvůli nim musí servírovat kvalitní pokrmy.

Pro další pokrok budete chtít dosáhnout co nejvyšší úrovně, a především zajistit nejvyšší kvalitu jídla během celého dne, aby byli zákazníci spokojení. Je pak zcela na vás, abyste se rozhodli, ve kterém stylu chcete restauraci provozovat: bistronomická restaurace anebo gastronomický podnik. Oficiální ocenění Bib Gourmand se udílí hráčům, kteří se rozhodnou vytvořit restauraci s dostupnými cenami a zároveň zajistí vysoce kvalitní pokrmy, stejně jako v reálu. Důslednost k zákazníkům je rovněž klíčovým kritériem pro obdržení tohoto ocenění.

Nakonec se hráč může rozhodnout usilovat o slavnou hvězdu MICHELINOVA průvodce a stát se tudíž hvězdným restauratérem. Kvůli tomu se posuzuje vytříbenost vaší kuchyně podle stejných kritérií a stejných pilířů hodnocení, které tvoří slavnou metodiku anonymních inspektorů průvodce: výběr produktu, mistrovské zvládnutí kulinářských technik, harmonie chutí, vyjádření osobnosti šéfkuchaře na talíři a konzistence kvality nabízeného zážitku.

Ocenění MICHELINOVA průvodce Etoiles jsou velmi očekávanou každoroční událostí pro francouzské i mezinárodní restauratéry. Kvůli co možná nejautentičtějšímu zážitku vám hra Chef Life nabízí příležitost obdržet oficiální oblek a příslušnou plaketu za každou odměnu, kterou získáte. Díky tomu se budete moci odlišit od ostatních ještě víc, na základě vytříbenosti svého podniku a osobitosti své kuchyně.

Chef Life: A Restaurant Simulator vyjde na PC, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a Nintendo Switch 23. února 2023. Pro předobjednávky je navíc zdarma DLC Bon Appétit obsahující elegantní outfit pro šéfkuchaře a 3 ryze francouzské gastronomické recepty.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments