Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jen tři přírůstky na Xbox Game Pass ve zbytku ledna, ale možná i GoldenEye 007

+ vábení na rodinné předplatné.

O tom spekulovaném Shadow Warrior 3 zatím ani slovo, zato Microsoft ohlásil aspoň trojici jiných her, které se na službu dostanou ve zbytku ledna.

Konkrétně půjde o: Monster Hunter Rise, Persona 3 Portable Remaster a Persona 4 Golden Remaster, vše ve dnech 19. až 20. ledna 2023. Více o této první vlně zde.

Dobře informované zdroje jako eXtas1stv, který se minule nepletl ohledně Bethesdy či Activision Blizzard, k tomu dodal, že koncem ledna se služba rozroste o GoldenEye 007 od Rare. Tato retro FPS je dosud přístupná jen těm, kteří si pořídili kompilaci Rare Replay z roku 2015.

Na spadnutí má být také spuštění té nové varianty předplatného Game Pass pro rodiny.

Reklama na ní se totiž už předčasně objevila v PC Xbox App pro USA. Jmenuje se to dle předpokladů takto: Xbox Game Pass Friends & Family. Oficiální představení lze čekat koncem měsíce na akci Developer Direct showcase.

Dočkat bychom se možná mohli brzy také Ubisoft+ na xboxových platformách. Na obchodu se totiž změnil stav řady her na "zdarma", s odpočítáváním do 16. až 17. ledna. Jedná se o hry jako Assassins Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Far Cry 6 či The Division 2.

Read this next