If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jízdní řád EA na příští rok je poněkud prázdný. Zachrání to Mass Effect Trilogy HD remake

Takhle zlé to u nich ještě nikdy nebylo.

Už jsme se nad tím zamýšleli v souvislosti s přenosem EA PLAY Live a fiskální konference to jen potvrdila. Electronic Arts zoufale chybí nové hry.

V příštím roce, tedy odteď do března 2021, toho vydají i na jejich poměry nezvykle málo, až je člověku smutno. Sice jde o 14 projektů, ale nových je minimum.

Do konce června vypustí Command and Conquer Remastered a Burnout Remastered pro Switch. Do konce září budou venku dva fotbaly FIFA 21 a Madden NFL 21, na které pak v říjnu či listopadu naváže NHL 21.

Někde v mezidobí tam bude ještě jedna nová neohlášená sportovní hra (prý míchající kreativitu, autenticitu a kvalitu, na jakou jste od EA Sports zvyklí), nějaké dvě mobilní hry, čtyři hry od partnerských vývojářů (něco jako A Way Out či Unravel) a Medal of Honor VR pro Oculus. Jestli se ptáte, kde vězí to Crysis Remastered, nejste sami, nepadla o něm vůbec zmínka, možná spadá pod ty partnery EA.

Co těchto dvanáct měsíců zachrání v očích hardcore hráčů, je nenápadná zmínka o ještě neohlášeném HD remaku nějaké hry.

Redaktor Jeff Grubb z VentureBeat napsal, že jde o remaster Mass Effect Trilogy - nakonec tedy modernizace všech tří dílů slavné sci-fi série, jen je (aspoň zpočátku) nemáme čekat na Switch. Datum vydání se neví, lze tipovat zimu 2021.

EA si jinak hodně slibují od dalších DLC do The Sims 4 (jako Eco Lifestyle níže), uvedení předplatného EA Access na Steam (za 5 či 15 dolarů - možná tam dorazí i Apex Legends) či od podpory Google Stadia. Hodlají také více podporovat Nintendo Switch.

Cover image for YouTube videoThe Sims™ 4 Eco Lifestyle: Official Reveal Trailer

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments