Skip to main content

Jste zváni na vysílání PlayStation Showcase už 24. května

Skutečně tak brzy - co tam má být?

Insideři opět disponovali správnými informacemi, když o tomto mluvili už začátkem měsíce.

Sony oficiálně potvrdila, že zásadní vysílání PlayStation Showcase proběhne už 24. května, čili příští středu od 22 hodin našeho času, například na YouTube.

Nebude to jen obdoba pořadu State of Play, nýbrž plnohodnotná akce, která potrvá přes hodinu.

"Zaměří se na chystané hry pro PlayStation 5 a PlayStation VR2 od špičkových studií z celého světa. Počítejte s pohledem na několik nových výtvorů od PlayStation Studios, i s důležitými hrami od third-party partnerů Sony a nezávislých autorů," píše se v pozvánce na PS Blogu.

To je vše, co firma prozradila dopředu. Zbytek jsou pouhé domněnky: Měli bychom vidět Marvel's Spider-Man 2, multiplayerovou odbočku The Last of Us, možná pokračování God of War či Ghost of Tsushima, Silent Hill 2 Remake a plno dalších budoucích hitů. Pravděpodobně tam dojde i k odhalení lehce inovovaného modelu konzole PS5 pro letošní podzim.

A co třeba takový animovaný seriál Ghost of Tsushima a Sekiro: Shadows Die Twice? Mají se už chystat v nějakém japonském studiu...

Sony se jinak tento týden znovu vrátila k Project Leonardo. Pod tímto označením se skrývá zbrusu nový ovladač Access určený pro hráče se zdravotním postižením, pro které bude díky jeho přizpůsobitelnosti hraní výrazně jednodušší a pohodlnější. Součástí odhalení jsou detailnější informace včetně vzhledu ovladače Access - více informací najdete zde.

Read this next