If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

K demu Duka vás dostane i Xzone

Sehnalo totiž kódy do klubu.

Dosud se mělo za to, že přístup k demu Duke Nukem Forever bude mít jen pár vyvolených jedinců, kteří si hru pořídili jinde, například z online-shopů ve světě. Obchod Xzone však nyní dodatečně sehnal přístupové kódy i pro své zákazníky. I oni se díky tomu mohou stát členy takzvaného Dukova First Access Club, kteří si 3. června budou moci vyzkoušet hru s týdenním předstihem oproti plné verzi (10.6.).

Jak to funguje? Pokud si na Xzone předobjednáte PC verzi Duke Nukem Forever, někdy začátkem příštího týdne najdete ve vaší poštovní schránce dopis s kartičkou jako na fotce níže, na které bude váš unikátní vstupní kód pro stažení dema.

"Dřívější předobjednávky mají již kartičku automaticky rezervovanou a nemusí se strachovat," dodal k tomu manažer obchodu Xzone Martin Schovanec. Akce platí jen do 26. května a nebo do rozebrání kartiček, kterých není mnoho a mohou být pryč rychleji než za pár dnů.

Kromě přístupu k demu je také členům prioritního přístupu zprostředkován přístup k dosud nespatřeným materiálům, vysoce utajeným informacím, nezveřejněným grafickým konceptům a dalším věcem.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments