If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kam míří Mortal Kombat 9?

Propuštěný grafik naznačil další směrování.

Je tomu zhruba půl roku, co duchovní otec série Mortal Kombat, Ed Boon, poprvé naznačil chystaný devátý díl téhle bojovky.

Mezi vývojáři nedávno propuštěnými firmou Midway je i grafik Vincent Proce, se kterým nyní pořídil rozhovor server Shogun Gamer. Proce má na svědomí celou řadu artworků, které sice Midway v dévátém díle s největší pravděpodobností nevyužijí, přesto lze však z vývojářových slov vyčíst něco málo k možnému směřování hry.

"Nejlepší by bylo vytvořit samostatný herní svět, který zrestartuje celou sérii a posune ji jiným směrem," naznačuje Proce. "Nad vším by se muselo znovu přemýšlet a trochu to poupravit, od mechanik soubojů a jejich vztahu k ovládacímu schématu, až po rozvržení bojových arén."

Proce sice z Midway odešel v rámci masového propouštění, přesto věří, že Ed Boon a jeho tým v devátém dílu vyvinou dostatečně kvalitní a hitovou bojovku. Sám má za to, že vývojářům by nejvíce prospělo hru vydat pod křídly Warner Bros vzhledem k tomu, jakým způsobem vloni perfektně zvládli Batmana: Arkham Asylum.

Připomeňme, že podle Boona má být Mortal Kombat 9 mnohem drsnější, vrátit se ke kořenům série a také obsáhnout skutečně krvavé fatality a komba. A pro úplnost: Proce dnes externě pracuje na té tajemné nové hře pro Epic Games.

Tagged With

Comments