If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kdepak, není to Dead Island 2, nýbrž Goat Simulator 3

Oznámení humorné hry - podrobnosti a obrázky.

Záměr Coffee Stain Publishing se podařil na jedničku s hvězdičkou. Snad úplně všichni si mysleli, že se ve streamu díváme na oživený Dead Island 2, ale ve skutečnosti šlo o něco úplně odlišného. A neptejte se nás, proč se přeskočil druhý díl série, která původně vznikla jen jako aprílový vtípek, ale stala se z ní ve 2014 legenda.

V humorném stylu navazuje i tisková zpráva: "Všimli jsme si, že první díl Goat Simulator nereprezentoval skutečnost, jaké to vlastně je být kozou. Takže uplynulých pár let jsme googlili a s potěšením můžeme konstatovat, že jsme to zvládli. Goat Simulator 3 bude nejlepším kozím zážitkem, co vůbec existuje. Stojí za vaše peníze? Čert ví. Budete toho litovat? Možná".

Hra vás tentokrát vyvrhne na sandboxový ostrov San Angora, který zmítá chaos a záhady. Budete ho moci svobodně prozkoumat, objevit jeho tajemství, plnit úkoly, sbírat předměty, nebo prostě jen všechno zničit.

Přeci jen to je pořád Goat Simulator. Hra o vyblbnutí se s fyzikou okolního světa či interakcích s různými objekty a obtěžování NPC postav. Hrát si budete se čtyřmi elementy, kterými jsou oheň, elektřina, olej a cizácký trus. Své kozy si kompletně přizpůsobíte, což vám zařídí extra schopnosti.

Budou tady přírodní katastrofy, tajná společenství zvířat, trojí skákání a další nesmysly. Nově si vše budete moci užít také až ve čtyřech lidech v online multiplayeru. Ať už kooperativně nebo v sedmi soutěživých minihrách, abyste už dál nezůstali přáteli.

První obrázky níže - vydání se plánuje na letošní rok pro PlayStation 5, Xbox Series a PC (exkluzivita Epicu). Více na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Goat Simulator 3

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments