If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kdo je Bunker z Endless Dungeon

O úteku z tajemné stanice v isometrické roguelike hře.

Ve městě je nový šerif! „Městem“ rozumíme hrozivou opuštěnou vesmírnou stanici a „šerifem“ rozumíme robotický tank posedlý pořádkem, spravedlností a (ze všeho nejvíc) zdvořilostí. To je pravda, lidi, je čas poznat Bunker!

Je druhým hrdinou, kterému se dostalo hvězdného zacházení v sérii Hero Reveal:

V ENDLESS Dungeon, v nadcházející taktické akční roguelite hře, budete bojovat o útěk z tajemné stanice vytvořením skupiny elitních hrdinů a Bunker je skvělou volbou pro začátek.

Historie Bunker sahá daleko do minulosti, protože byla koncipována a zkonstruována jako součást autonomní policejní jednotky, která má za úkol vystopovat zločince a nelegální formy života. Přestože je Bunker neúprosně zdvořilá, nesmíří se s narušiteli zákona, korupcí nebo hrubostí.

Slavný první zákon robotického chování, vytvořený s osobitým souborem morálních rutin, byl pro Bunker přepsán: „Během své práce nesmíte poškozovat majetek organizace nebo svou nečinností dovolit, aby došlo k poškození majetku organizace.“ Zdá se však, že nikdo na stanici nemá ponětí o tom, kdo co vlastní, a tak Bunker klidně skočí rovnou do akce.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Endless Dungeon

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments