Skip to main content

Kdo je Bunker z Endless Dungeon

O úteku z tajemné stanice v isometrické roguelike hře.

Ve městě je nový šerif! „Městem“ rozumíme hrozivou opuštěnou vesmírnou stanici a „šerifem“ rozumíme robotický tank posedlý pořádkem, spravedlností a (ze všeho nejvíc) zdvořilostí. To je pravda, lidi, je čas poznat Bunker!

Je druhým hrdinou, kterému se dostalo hvězdného zacházení v sérii Hero Reveal:

V ENDLESS Dungeon, v nadcházející taktické akční roguelite hře, budete bojovat o útěk z tajemné stanice vytvořením skupiny elitních hrdinů a Bunker je skvělou volbou pro začátek.

Historie Bunker sahá daleko do minulosti, protože byla koncipována a zkonstruována jako součást autonomní policejní jednotky, která má za úkol vystopovat zločince a nelegální formy života. Přestože je Bunker neúprosně zdvořilá, nesmíří se s narušiteli zákona, korupcí nebo hrubostí.

Slavný první zákon robotického chování, vytvořený s osobitým souborem morálních rutin, byl pro Bunker přepsán: „Během své práce nesmíte poškozovat majetek organizace nebo svou nečinností dovolit, aby došlo k poškození majetku organizace.“ Zdá se však, že nikdo na stanici nemá ponětí o tom, kdo co vlastní, a tak Bunker klidně skočí rovnou do akce.

Read this next