Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kdy uvidíme hraní Mortal Kombat 1, Spider-Man 2 bez co-opu a Final Fantasy 16 bez patche

Menší zprávy.

- Tak nějak se mělo za to, i díky spekulacím, že Mortal Kombat 1 by mohl být více přiblížen na PlayStation Showcase tento týden. Ovšem utnul to Geoff Keighley, který avizoval, že tato bojovka (letmé původní oznámení) bude mít debutový sestřih z hraní "až" na Summer Game Fest začátkem června.

- Doslova jen pár hodin před předváděčkou PS5 exkluzivity Spider-Man 2 na akci Sony došlo k oficiálnímu potvrzení, že to opět bude jen stará dobrá singleplayerová záležitost. Čili žádný co-op tu nečekejte:

- Square Enix si zase hodně věří s červnovým vydáním Final Fantasy 16. Oznámili totiž dopředu, že hra je tak dobře vyladěná a vychytaná, že výjimečně a na rozdíl od drtivé většiny ostatních nebude potřebovat Day 1 patch v den vydání (nicméně pozdější updaty samozřejmě vznikat budou). Podrobnosti na Game Informeru.

- Německý ministr průmyslu a obchodu předčasně odtajnil, že DLC pro Atlas Fallen se bude jmenovat The Wielder of Gods. Hra od Deck 13 totiž dostala menší dotaci od státu, který vše vyzradil ve výročním reportu.

- Premiéra onlinovky Blue Protocol na západních trzích se zpozdí, namísto roku 2023 to bude až někdy ve 2024. Nicméně PC betatest má přeci jen proběhnout letos.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments