If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kompletní edice Total War: Rome 2 s přídavky v únoru

Enemy at Gates Edition.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Sega představuje nové kompletní vydání legendární strategické hry Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition.

Bude v prodeji od 6. 2. 2020 pro PC (Steam).

Tato kompilace nabídne základní hru, obsah vydaný v rámci Emperor Edition, rozšíření Hannibal před Branami a rozšíření Empire Divided.

Nové vydání Total War: Rome II - Enemy at Gates Edition dále nabídne vylepšenou grafiku a uživatelské rozhraní, zdokonalený politický systém, integraci nových herních funkcí jako je například Twitch.tv a mnoho dalšího.

"Kam až zajdete při budování větší slávy Říma? Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a zvyšuje laťku kvality zpracování v celém žánru strategií. Staňte v čele první světové supervelmoci a postavte se do vedení mohutné vojenské mašinérii starověkého světa. Pokořte své protivníky vojensky, ekonomicky i politicky. Váš vzestup k moci vyvolá obdiv i závist, a to i od vašich nejbližších spojenců. Okusíte hořkost zrady, nebo to budete vy, kdo své staré přátele zaprodá jako první? Budete bojovat za záchranu říše, nebo rozvinete síť intrik a pokusíte se usednout na císařský trůn, aniž byste se o moc dělili s kýmkoliv jiným?"

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments