Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konec podpory Back 4 Blood a Knockout City

Ale má to i pár pozitiv.

Po Rumbleverse byl oficiálně oznámen úsvit i několika dalších titulů. U jednoho to je kvůli vyčerpání přídavků, u druhého kvůli neúspěchu.

Studio Turtle Rock varovalo hráče Back 4 Blood, že tato zombie co-op akce už nedostane žádný další přídavný obsah.

Tři datadisky - Tunnels of Terror, Children of the Worm, River of Blood - byly tím, čím podpora jinak velmi populární hry skončila. Byl to prý báječný rok 2022, který si všichni společně užili, i kvůli zařazení plné verze na PlayStation Plus Extra / Premium či Xbox Game Pass.

"Avšak jsme pořád velmi malým studiem pro tvorbu AAA titulů, nemáme takové kapacity, abychom si mohli dovolit makat souběžně na Back 4 Blood a příštím projektu. Čili teď nastal čas vrátit se zpět do laboratoře a potichu dělat na další hře, takže v dohledné době o nás nebude nic slyšet," omluvili se. Ujistili ale, že servery budou samozřejmě dále fungovat.

V případě týmové kompetitivní sportovní hry Knockout City od EA jsou důvody jiné. Ani převod na Free-2-Play a pod křídla Velan Studios nepomohl.

Takže od 6. června 2023 budou oficiální servery vypnuty, až skončí finální sezóna. Ale samotní hráči mohou mít vlastní servery spuštěné i nadále, jelikož bude existovat samostatně spusitelná verze pro vlastní hraní pro Windows PC.

Dalšími vypnutými hrami v posledním týdnu byly Apex Legends Mobile a Battlefield Mobile.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Back 4 Blood

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Knockout City

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments