Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kooperativní RPG dobrodružství Dragon's Crown Pro i u nás

Re-edice v limitované speciálce.

Společnost Cenega Czech oznámila, že dnešním dnem vstupuje do prodeje 2D akční RPG Dragon´s Crown Pro (Alza.cz) na PlayStation 4.

Hra je u jejích prodejních partnerů dostupná ve speciální limitované edici Battle-Hardened Edition, která navíc nabídne kovový přebal hry a repliky herních kartiček. Startovní trailer:

Watch on YouTube

Hra Dragon´s Crown Pro Battle-Hardened Edition, vylepšené vydání hry Dragon´s Crown z roku 2013, nabídne přepracovaný vizuál v rozlišení 4K a hodiny prvotřídní zábavy, kterou si hráči užijí při probíjení se hordami skřetů a zabíjení monstrózních draků - a to vše s možností kooperativního hraní napříč platformami.

"Nastal čas se znovu statečně postavit hrůzám Wallaceova temného podzemního labyrintu, utkat se v boji s monstrózními skřety a vydat se na magickou cestu plnou dobrodružství napříč královstvím Hydelandu. Hráči Dragon's Crown Pro budou čelit smrtelným výzvám v podzemních labyrintech táhnoucích se hluboko pod povrchem středověkého fantastického království jménem Hydeland. Hráči mají k dispozici 6 dobrodruhů, a to Bojovníka, Trpaslíka, Amazonku, Kouzelníka, Elfa a Čaroděje. Každý z nich se pyšní unikátními vlastnostmi a schopnostmi, díky kterým budou hráči schopni odhalit tajemství, která ukrývá ultimátní poklad Dračí Koruny."

Read this next