If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicovka a sběratelka Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness i u nás

Third-person akční RPG z anime seriálu.

Domácí distributor HYPE dnes oznámil, že third-person akční RPG Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness vyjde i u nás krabicově pro herní konzole PlayStation 4 a Nintendo Switch 2. září 2022 ve standardní a také ve sběratelské edici.

Sběratelská edice obsahuje navíc velký pamětní textilní plakát o rozměrech 60 x 90 cm s exkluzivním obrázkem od Kinema Citrus, týmu stojícího za anime Made in Abyss, a váš vlastní zápisník jeskynního průzkumníka s obrázky a informacemi o prapůvodních tvorech, relikviích a píšťalkách, jakož i s místem pro vaše vlastní poznámky hodné zaznamenání během vašeho sestupu do podsvětí.

Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness je akční RPG z pohledu třetí osoby, ve kterém můžete sami sestoupit do Propasti a na vlastní pěst získávat zkušenosti v jejích hlubinách. Kromě toho, že v příběhovém režimu máte možnost znovu prožít události z anime seriálu a při tom se naučit základům ovládání, nabízí tato hra také vlastní příběh, na jehož tvorbu dohlížel sám autor původní mangy Akihito Cukuši. Ve hře se objevuje řada postav známých z anime a příběhové sekvence jsou kompletně namluvené herci a herečkami ze seriálu. Můžete se tak naplno ponořit do temného fantasy světa věrně zachovávajícího jedinečnou atmosféru oblíbeného anime.

Příběhová část známá z anime začíná setkáním Riko s Regem v první epizodě seriálu. Společně se pak vydávají do Útočiště průzkumníků v druhé vrstvě Propasti a na své velkolepé dobrodružství. Poznejte děsivou sílu prokletí Propasti, jakož i ohromující legendární bytosti známé jako prapůvodní tvorové. Buďte připraveni nahlédnout do světa Riko a jejích přátel!

Druhý příběh se odehrává dlouho potom, co se Riko s Regem vydají do hlubin Propasti. V jejím tajemném světě, představujícím poslední neprozkoumanou trhlinu v zemském povrchu, se totiž odehrává nespočet rozmanitých dobrodružství. Ti, kteří tato dobrodružství prožívají, jsou omámeni silou Propasti a poddávají se touze sestoupit až na její dno. Příběh, jehož součástí se v této hře stanete, pak vypráví o dobrodružstvích jednoho z mnoha bezejmenných jeskynních průzkumníků.

  • Staňte se součástí světa anime seriálu Made in Abyss.
  • Na herní příběh dohlížel sám autor původní mangy Akihito Cukuši.
  • Hrajte s japonským nebo anglickým textem a dabingem.
  • Herci a herečky z anime seriálu si zopakovali své role v kompletně nadabovaných příběhových sekvencích.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author

Redakce

Contributor

Comments