If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicovka Five Nights At Freddy’s: Security Breach i u nás

Rodinná hororová hra.

Sběratelská edice v luxusní krabici obsahuje navíc steelbook, 30cm oboustranného plyšáka pečovatele z dětské herny v Mega Pizzaplexu od Youtooz dostupného pouze v této edici, sadu plyšových odznáčků v podobě hlavních animatroniků, magnetku Mr. Hippo a figurku Vanny od Youtooz rovněž dostupnou pouze v této edici.

Oznámil to domácí distributor HYPE s.r.o. Vydání se očekává letos na podzim pro PS4 a PS5, byť je jinak samotná hra staršího data (Vánoce 2021).

"Five Nights at Freddy’s: Security Breach je nejnovější pokračování série rodinných hororových her, které si zamilovaly miliony hráčů napříč planetou. Vžijte se do role Gregoryho, malého chlapce uvězněného přes noc v zábavním komplexu Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara. S pomocí samotného Freddyho budete muset přežít nejen téměř neutuchající štvanici pořádanou na vás nově zpracovanými postavami ze série Five Nights at Freddy’s, ale i spoustu dalších děsivých hrozeb.

Lovci a kořist: Jakmile dojde k aktivaci nočních protokolů, pustí se animatronici z Mega Pizzaplexu Freddyho Fazbeara do neúprosného pronásledování všech narušitelů. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator a členka ostrahy Pizzaplexu Vanessa obrátí každý stánek s pizzou, jestli budou muset. Není proto moudré zůstávat na jednom místě příliš dlouho.

Přizpůsobte se a přežijte: Získejte přístup k bezpečnostním kamerám komplexu, abyste mohli prozkoumat okolí a naplánovat si cestu skrz nebezpečí. Odlákejte nepřátele převržením plechovek s barvou nebo s pomocí hraček – jen se nezapomeňte ztratit dřív, než dorazí na místo hluku. Vrhněte se do úkrytu a počkejte, než nebezpečí pomine, nebo se pokuste svým pronásledovatelům utéct. Hrajte podle svého, ale buďte připraveni přizpůsobit se.

Zkoumejte a objevujte: Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara nabízí k pobavení návštěvníků spoustu různých atrakcí – Montyho golf, Roxyinu závodní trať, Bonnieho kuželkářskou dráhu, kanály nebo… moment, kanály? Pizzaplex je zkrátka obří a můžete v něm objevit hromadu všemožných lákadel."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments