If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicový Torchlight II od Cenegy

Diablovka by měla být v češtině.

Cenega, oficiální partner společnosti Runic Games v Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku, dnes ohlásila, že Torchlight II byl přidán do vydavatelského plánu této společnosti pro rok 2011. Hra bude k dispozici pro PC.

Co ale v tiskové zprávě chybělo, byly informace, které asi každého zajímají nejvíce. Tedy datum vydání, způsob lokalizace a prodejní cena této krabicové verze - zda bude budgetová (399 Kč) jako u vychvalovaného prvního dílu (7/10), který vyšel v krabicích až dodatečně (u nás CD Projekt), nebo zda plná cena.

"Torchlight II by u nás mělo vyjít ve stejné době jako v západní Evropě. Snad i s češtinou, i když to ještě není na 100 procent," upřesnil Eurogameru Chalid Himmat z Cenegy.

A kdy že tato diablovka vlastně všude vyjde? Původně se počítalo s létem a pak s koncem léta, ale vzhledem k absenci přesného data i na E3 prezentacích to spíš vypadá na konec roku. Jestli půjde o souběžné vydání digitální distribucí i jako krabicovka, zatím není jasné.

Torchlight je zpět! Cenami ověnčené akční RPG, vítěz Ceny herních vývojářů za nejlepší debut roku 2009 (Game Developer's Choice Award for Best Debut of 2009), se znovu vrací do hráčských domovů. Hru Torchlight II hráčům zprostředkovávají tvůrci takových titulů, jako je Diablo 1, Diablo 2, Mythos a Fate. Druhá epizoda příběhu Torchlightu nabízí vše, co si hráči zamilovali na jeho předchůdci: svižnou akci, humor a stovky předmětů, které lze získat. Příběh si můžete také užít při online hře se svými přáteli.

Jeden z nejdůležitějších prvků bude představovat právě online hraní. V Torchlightu II si hráči mohou zážitek z online hry vychutnat zcela zdarma, objevovat rozsáhlé otevřené oblasti, temné kobky a množství zbrusu nových monster. Společně s jinými hráči budou moci získávat magické předměty, plnit úkoly a tvořit nové mapy, přičemž během všech cest je bude provázet úžasný systém střídání dne a noci a dynamicky se měnící efekty počasí.

Multiplayer: hrajte se svými přáteli zcela zdarma prostřednictvím internetu. Bez jakéhokoli předplatného či zpoplatněných předmětů.

Přizpůsobitelné postavy: hráči budou mít možnost vytvářet a upravovat své vlastní unikátní postavy, spadající do některé ze čtyř dostupných tříd. Tím mohou vdechnout život vlastním jedinečným hrdinům.

Tvorba modů: hra Torchlight II bude vybavena novou verzí TorchEdu, editoru světa Torchlightu. Hráči budou moci vyrábět své vlastní mody do hry, a tak do ní přidávat ještě více obsahu.

Nové hráčské rozhraní: Torchlight II nabízí hráči nové uživatelské rozhraní, které zdokonaluje herní zážitek a činí jej plynulejším.

Otevřený svět: hráči mohou nyní městečko Torchlight opustit! Cestujte skrze otevřené oblasti, navštěvujte jiná města, putujte dnem i nocí, sněhem i deštěm.

Systém výslužby: hráčům je umožněno poslat svoje postavy do výslužby, jakmile tyto dosáhnou dostatečně vysoké úrovně. Díky tomu hráči obdrží speciální benefity a vylepšení pro své nové postavy.

Mazlíčci a rybaření: tyto populární prvky z původní hry se v Torchlightu II vracejí ve vylepšené formě. Více možností výběru, hezčí efekty a vaši mazlíčci navíc stále mohou zaběhnout do města a prodat zde vaše předměty, abyste se vy sami nemuseli namáhat.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments