If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krádež pomocí vrtulníku s lanem a jiné nekonvenční metody ze Saints Row

Dodatečně o posledním matroši.

V Santo Ileso buď moc máte, nebo ji chcete získat. Svatí jsou na cestě k ovládnutí města a vy je musíte vést jako jejich Šéf, kterého si vytvoříte zcela podle sebe- tohle je koneckonců Saints Row. Trailer ukazuje jen některé ze způsobů, jak se můžete postavit svým soupeřům. Ve hře je celá řada možností, od výbušnin přes celou řadu knokautů až po inovativní nástroje pro boj zblízka (mrk, mrk). Tyto konvenční způsoby, jak poslat nepřátele přímo do nebe, nejsou ani zdaleka vše, co máme v arzenálu! Svatí budou mít k dispozici také různá vozidla, včetně člunů, aut, letecké podpory a samozřejmě tanků, díky kterým rozpoutáte naprostý chaos.

Zbrusu nový herní trailer k Saints Row, oficiálně představený během The Game Awards, dal nahlédnout na cestu Svatých na vrchol a přinesl bližší pohled na možnosti úprav a spoustu okamžiků, které znáte ze Saints Row a můžete je prožít jedině v této hře.¨

Níže citujeme tiskovou zprávu od domácího distributora Comgad, který potvrdil, že stále platí přítomnost českých titulků na všech platformách, navzdory odkladu z února na 23. srpna 2022.

Během pouhých 2 minut uvidíte:

Nové představení sandboxu včetně krádeží pomocí vrtulníku s lanem.

Nová vozidla - zkuste je najít!

Nové souboje - svěží likvidace, nové zbraně, útočné i obranné prvky, používání dvou zbraní najednou a další.

Nové kostýmy a NPC - od divných po divoké a nešťastné obyvatele Santo Ileso, kteří se ocitnou uprostřed všeho toho šílenství.

Příběhové okamžiky - trochu podrobností o vzestupu Svatých k moci.

Špetku možností úprav - jen vás škádlíme.

A spoustu DNA Saints Row.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments