If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Last Stand mód pro Dawn of War II

Gratis rozšíření s kooperaci tří hráčů.

THQ oznámili, že chystají sympatické gratis rozšíření pro svou hru Warhammer 40,000: Dawn of War II. Půjde o Last Stand mód umožňující kooperativní účast tří hráčů, kteří tu budou muset čelit stále silnějším vlnám nepřátel.

Last Stand mód je tedy určen třem postavám, co musí v jakési velké aréně spojit své síly a odolat 20 postupně přicházejícím vlnám nepřátel, kdy ty závěrečné mají vyžadovat skutečně ostřílené válečníky. A je-li řeč právě o nich, na výběr tu má být klasický mariňák, Farseer jako zástupce eldar a nakonec Mekboy z čeledi orků.

Postavám se přitom bude moci v rámci rozehraného módu postupně navyšovat jejich zkušenost, o kterou nepřijdou, stejně jako o své vybavení v případě, že zde padnou. Přičemž nemá chybět ani vděčná alternativa padlé spolubojovníky zase oživit, uvedenou možnost tady mají mít všichni zúčastnění.

Last Stand si budete moci vyzkoušet online jak s kamarády, tak s cizími, náhodně vybranými spoluhráči. Otázkou ještě zůstává kdy, neboť THQ neprozradili datum vydání tohoto přídavku. Odhaduje se konec září, resp. začátek října.

Jak Eurogameru sdělil distributor CD Projekt, připravuje překlad tohoto módu do češtiny. První obrázky z něj v galerii a teaser trailer zase na EurogamerTV.

Comments