If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Layers of Fears představeno

Už oficiálně a s detaily.

Takže insider Tom Henderson se před pár dny opět nepletl. Třetí díl Layers of Fear, který ale nebude mít v názvu trojku, skutečně vyjde začátkem roku 2023.

Polské studio Bloober Team hru oficiálně představilo na Summer Game Festu, čímž zklamalo čekatele na spekulovaný remake Silent Hill 2.

Tento survival horor poběží na Unreal Engine 5 a vyjde jen pro PC (Steam i Epic), PS5 a Xbox Series.

Půjde opět o psychadelický zážitek z vlastních očí, zaměřený na vtahující vyprávění a intenzivní prozkoumávání. Vše má stavět na základech z minulých dvou dílů, ale s překvapivým, nepředvídatelným příběhem (nejen o jediné postavě) a směřováním hratelnosti.

Podporovány budou raytracing, HDR, 4K rozlišení i systém Lumen z technologie od Epicu. S vývojem asistují Anshar Studios.

"Vracíme se k sérii, která je pro nás vážně speciální, abychom novým hráčům poskytli čerstvý zážitek, který osvětlí celý příběh. Naším záměrem nebylo jen udělat kompilaci dvou remasterovaných her, nýbrž nabídnout svěží přístup, což možná není očividné. Rozhodně vám mohu slíbit, že je pádný důvod, proč se to jmenuje Layers of Fears," uvedl šéf studia Piotr Babieno.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Layers of Fear 2

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments