Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LEGO 2K Drive představeno - detaily, brzké datum i oficiální screenshoty

+ cena, otevřený svět, obal...

Nakonec k tomu došlo o den dříve, než bylo avizováno po víkendovém úniku.

2K, skupina LEGO a studio Visual Concepts oficiálně představili LEGO 2K Drive - AAA závodní dobrodružství, které vyjde překvapivě už 19. května 2023 pro PC (Steam i Epic), PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series a Switch.

Je to hra z otevřeného světa s pestrým prostředím, závody, minihrami, výzvami, sběratelskými i zničitelnými předměty a příběhem pro singleplayer i multiplayer (robustní co-op, split-screen i kompetitivní pro šest lidí). Hráči si postaví jakékoli vozidlo z tisícovky unikátních kostek, ať už jde o pouliční auto, off-road či dokonce loď. Oficiální screenshoty:

Slíbeny jsou také široké možnosti přizpůsobení, ale sáhnout lze i po předpřipravených vozech z LEGO City, Creator, Speed Champions a také McLaren Solus GT či F1 LM.

Vývojem prý byl pověřen špičkový tým, který si uvědomuje sílu značky LEGO i početnou fanouškovskou základnu, které chtěl přinést něco svěžího, co tu ještě nebylo.

Standardní edice hry bude stát 70 dolarů na současných konzolích a 60 dolarů na ostatních platformách. Za předobjendávku dostanete Aquadirt Racer Pack s třemi bonusy. Awesome Edition za 100 dolarů nabídne dodatečné vozítko, Year 1 Drive Pass a in-game minifigurku. Awesome Rivals Edition za 120 dolarů pak zařídí více bonusových dopravních prostředků a více minifigurek.

Pro dodatečný obsah se počítá s novými prostředími během čtyř sezón, dalšími vozítky a tématy.

Read this next