If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Limitovaná edice Fort Solis bude i u nás

Dechberoucí příběhový thriller na Rudé planetě.

Společnost Meridiem Games po uzavření vydavatelské smlouvy s vývojáři Fallen Leaf a Black Drakkar Games a vydavatelem Dear Villagers představuje limitovanou fyzickou edici sci-fi thrilleru Fort Solis pro PlayStation 5. Na trh v ČR ji uvede distributor Playman.

Limitovaná fyzická edice Fort Solis obsahuje hru ve verzi pro PlayStation 5, speciální 3D obal a pohlednici s metalízovým efektem. Edici si můžete předobjednat už nyní a vyjde 6. října 2023.

Děj hry se odehrává v izolovaném těžebním zařízení na Marsu a hráči musí vyřešit záhadu zmizelé posádky a odhalit tajemství, která se skrývají hluboko uvnitř komplexu. Příběh je vyprávěn ve čtyřech kapitolách. Můžete dokončit Fort Solis během jedné relace, anebo hrát jednu kapitolu po druhé.

Jack reaguje na nezvyklý poplach z odlehlé těžařské základny a přijíždí na temný a opuštěný Fort Solis. Kvůli varování o blížící se bouři se vydá do vnitrozemí, aby mohl navázat zoufalý kontakt. Zatímco se noc táhne, události se přiostřují, vymykají se kontrole a záhada zdejšího dění se posádce pomalu začíná vyjevovat. Bouře se blíží, což Jackovi brání v útěku, a tak se snaží vydržet až do rána.

Fort Solis si klade za cíl nabídnout věrný zážitek navržený tak, aby hráče zcela pohltil během dlouhé noci. Díky výkonům od herců, jako jsou Roger Clark, Troy Baker a Julia Brown, nabídne Fort Solis emoce, strach, empatii a spoustu dalšího, a to v každé kapitole.

Hra přinese hráčům novou úroveň detailů a animací obličejů a těl. Život realistickému světu ve Fort Solis vdechuje Unreal Engine 5.2! Kostra Fort Solis je vybudována nad zemí i v podzemí. Základna obsahuje celou řadu lokací s vlastním přízemím i podzemními patry. Hráči budou moct prozkoumat izolovaný povrch sužovaný bouří, děsivé servisní tunely bez jakéhokoliv světla nebo celou řadu oddělení, díky kterým Fort Solis funguje na každodenní bázi, jako je strojírna, ošetřovna a komunikační centrum.

V průběhu příběhu je možné lokace navštěvovat opět a užít si dodatečný příběhový kontext, anebo může dále sloužit jako pozadí osudu, který Jacka očekává s každou další hodinou.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Fort Solis

PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments