Skip to main content

Madden NFL 24 bude mít na PC poprvé plnohodnotnou verzi

Tvář z obalu, detaily, obrázky, trailer.

Možná i růst digitální distribuce a PC platformy jako takové donutil EA Sports konečně změnit strategii.

Nadcházející ročník jejich série s americkým fotbalem, který vyjde 18. srpna, bude mít poprvé na počítačích plnohodnotnou a nikoli osekanou verzi. Odpovídat bude těm pro současnou generaci konzolí.

Oproti tomu podoba pro oldgen stroje PS4 a Xbox One bude ořezaná, například v ní chybí Superstar mód, minihry a realistické obličeje.

Madden NFL 24 bude podporovat cross-play napříč PC, PS5 a Xbox Series, všechny vlastnosti budou totožné a hráči se mohou utkat proti sobě z různých zařízení. Na obalu bude Josh Allen z Buffalo Bills.

Níže první obrázky a výčet obsahu:

Představujeme technologii SAPIEN pro Madden NFL 24 – Technologie SAPIEN přináší skok kupředu v realističnosti hráčů NFL díky větší definici těla a variabilitě postavy sportovců, což vede k realistickému pohybu hráčů.

FieldSENSE™ – Nejnovější verze FieldSENSE zaručuje vylepšené základy hratelnosti, které se pozitivně odráží na ovladatelnosti a realističnosti všech způsobů hraní.

Vylepšení UI – Chytřejší umělá inteligence umožňuje plynulejší a realističtější akce hráčů a jejich reakce na vaše strategie, takže máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli.

Přihrávky podle úrovně dovedností 2.0 – Skočte s nataženou rukou po vítězném míči s vylepšenou umělou inteligencí chytání, hoďte míč s chirurgickou přesností s využitím nových animací a předvídejte autentičtější reakce obránců díky vylepšenému chování DB, to vše v rámci přihrávek dle úrovně obtížností 2.0.

Mechanika Hit Everything 2.0 – Hodnocení a situační povědomí vašich spoluhráčů mají teď větší vliv, takže budete mít jistotu, že hráči dokážou přidat nějaký ten yard navíc při soubojích vstoje a efektivněji atakovat míč.

Superstar: The League – Dosáhněte během kariéry v NFL velkých úspěchů díky systému FieldSENSE a vylepšenému ovládání. Zvolte si pozici a typ postavy a přizpůsobte si svou superhvězdu tak, abyste splněním vytyčených cílů – například na NFL Combine – dosáhli kýženého pořadí na draftu. Postupte na OVR 99 a vybudujte svůj odkaz zásluhou zbrusu nových miniher, živých hodnocení hráčů na různých pozicích a přizpůsobitelných postav po celý rok.

Superstar Showdown – Předveďte se a vynikněte v tomto zcela novém prostředí. Pokračujte ve vývoji své postavy a hrajte s přáteli nebo proti nim v zápasech 3 na 3. Nahlašujte své akce za běhu jako dominantní superhvězda, získávejte hodnocení hráčů v reálném čase, a to vše ve velkém stylu s nejúžasnějším sportovním vybavením ve hře.

Franchise – Vypracujte se na favorita Super Bowlu. Zahrajte si nové minihry, vyzkoušejte nácviky na tréninkovém kempu a posuňte svůj tým kupředu. Využijte zjednodušenou funkci přemístění týmu s novými městy a dresy a vytvořte vlastní příběh své organizace. Budujte svou budoucnost s pomocí funkce Free Agency 2.0, restrukturalizujte smlouvy a čiňte protinabídky na klíčové tvůrce hry. Získejte a udržte si superhvězdy pomocí 50 nových unikátních generátorů draftu, nového vybalancování obchodování, šesti obchodních slotů a nových třetích talentových stromů pro trenéry. Využitím nových nástrojů komisaře soutěže si přizpůsobte hraní v on-line i off-line propojených ligách.

Madden Ultimate Team™ – Díky novým sezónám obsahu v průběhu celého roku můžete rychleji rozvíjet a vylepšovat svou vysněnou soupisku hvězd NFL a legend Síně slávy. Mějte vždy o co hrát zásluhou výzev ve Field Passu, které odemykají odměny do Madden Ultimate Teamu a pomáhají vám sestavit co nejsilnější tým.

Read this next