If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HD kolekce Metal Gear a Silent Hill

Nejen na PS3, ale i na X360.

V noci na dnešek pořádalo Konami konferenci před E3, kde prozradili pár novinek. Jedna z nich určitě potěší fanoušky sérií Silent Hill, Metal Gear Solid, ale také Zone of the Enders. Všechny tyhle tři série se totiž dočkají HD předělávek pro konzole současné generace.

V Metal Gear Solid HD Collection budou v 1080p rozlišení hry Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 a také Metal Gear Solid: Peace Walker, který byl původně ohlášen na PSP. S PSP verzí bude také PS3 verze spolupracovat díky funkci Transfarring. Ta umožňuje, když budete hrát hru na PSP, zařízení připojit k PS3, přenést své uložené pozice a pokračovat v hraní na Playstation 3. Z ní pak zase můžete pozice přenést na PSP.

Je zajímavé, že v kolekci chybí první Metal Gear Solid, ačkoliv byl do lepší grafiky kompletně přepracován už jednou pro konzoli Gamecube. Majitele Xbox 360 zajisté potěší, že tato kolekce bude k dispozici i na konzoli Microsoftu.

Zone of the Enders HD Collection bude obsahovat jedničku a dvojku Zone of the Enders a také vyjde na PS3 a X360.

Poslední oznámenou HD kolekcí je Silent Hill HD Collection, o které byla jen velice krátká zmínka v prezentaci. Balení bude obsahovat HD verze Silent Hillu 2 a Silent Hillu 3, a pokud jsme dobře pochopili, také bude k dispozici jak na PS3, tak i na X360.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Metal Gear Solid HD Collection

PS3, Xbox 360, PlayStation Vita

Zone of the Enders HD Collection

PS3, Xbox 360, PlayStation Vita

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments