If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HD kolekce Metal Gear a Silent Hill

Nejen na PS3, ale i na X360.

V noci na dnešek pořádalo Konami konferenci před E3, kde prozradili pár novinek. Jedna z nich určitě potěší fanoušky sérií Silent Hill, Metal Gear Solid, ale také Zone of the Enders. Všechny tyhle tři série se totiž dočkají HD předělávek pro konzole současné generace.

V Metal Gear Solid HD Collection budou v 1080p rozlišení hry Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 a také Metal Gear Solid: Peace Walker, který byl původně ohlášen na PSP. S PSP verzí bude také PS3 verze spolupracovat díky funkci Transfarring. Ta umožňuje, když budete hrát hru na PSP, zařízení připojit k PS3, přenést své uložené pozice a pokračovat v hraní na Playstation 3. Z ní pak zase můžete pozice přenést na PSP.

Je zajímavé, že v kolekci chybí první Metal Gear Solid, ačkoliv byl do lepší grafiky kompletně přepracován už jednou pro konzoli Gamecube. Majitele Xbox 360 zajisté potěší, že tato kolekce bude k dispozici i na konzoli Microsoftu.

Zone of the Enders HD Collection bude obsahovat jedničku a dvojku Zone of the Enders a také vyjde na PS3 a X360.

Poslední oznámenou HD kolekcí je Silent Hill HD Collection, o které byla jen velice krátká zmínka v prezentaci. Balení bude obsahovat HD verze Silent Hillu 2 a Silent Hillu 3, a pokud jsme dobře pochopili, také bude k dispozici jak na PS3, tak i na X360.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments